Onemli Gunler Banner
Sayfa 135/1002 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben okula yazdırdım yemek ve kitap dahil 171 oda erken kayıt senenin fiyatları açıklanmamış
    171 ne ayhan abi papua yeni gine kinası mı?

hangi okul abi hayırlı olsun

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ben bildim bileli bu daly.raklıkta gazeteciler ısrarcıdır ulan damadın birinci olduğu yerde Rahmi Koç 3. öylemi veya Güler, Ali Sabancılar, Murat Ülker, Kel Ferit nerede, bu gayrimenkul v.s. iradı vergisidir yani kira gelir beyan edersin bu vergiyi ödersin.

Diğeri ise kurumlar vergisidir burada şahıslar görünmez şirketlerin adı vardır, gelelim damada Tüpraş, Otosan, Oyak, Eczacıbaşı sayın sayabildiğiniz kadar, burada damadın ilk 100. arasında yer bulması için milyar dolar ciro yapması lâzım.
    abi damat ukrayna ya beleş vermişti değil mi sihayı

gazze ye neden vermiyorlar abi var mı bilginiz?

3. Eskiden olduğu gibi şöyle %1,35 oranla nakit avans dağıtsinlar da bir daha yumulayim. Geçen yaptıklarında Ayhan başkan biliyor benim durumu. Beş kuruş param yok iken hem düğünü yaptım hem kredi kartı borcunu kapattım nakit avans dahil. Üstüne onun 2,5 katı kadar da paramız oldu. Biraz terledim ama değdi. Şuan borsa yapmıyorum yapsaydım çoğunu geri vermiş olurdum. Ben nakit avans çektiğim de ki kağıt şuan %30 aşağıda.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Güler ablada damada 10 yıl sonrasını görüyoruz demişti, o milyar dolarlık olduğundan bir şey görmedi, emme vatandaş gördü ebesinin
    ...
    sabancı style

https://www.indyturk.com/node/596296...%C5%9Fayabilir

Okur’un "Bir insan için ne kadar para gerekli?" sorusuna yanıt veren Sabancı, “Milyar dolarlar değil yani milyon dolarlar da yetebilir” dedi

Aklıma nereden geldiyse 5.500 gayme kök maaş alan emekli varsa, zam yerine 3+1'ni alıp oturacaklar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. 1 Papua Yeni Gine Kinası = 7.98 TL...

Uuuuuuuuvvvvv...
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    171 ne ayhan abi papua yeni gine kinası mı?

hangi okul abi hayırlı olsun
    CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,635
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu gerçekmi bilmiyorum,ama gerçek olan enerji hiç ölmez,ondan ölüm olaylarında ışık olayını eklerim,ışıkta bir enerjidir ışıkta ölümsüzdür enerjinin bir parçası olduğu için,hangi boyuta geçerse geçsin orada varlığını sürdürür,iyi kimselerin varlığı sistemde devamlıdır,sistemsel olarak dış dünyada yani şu anki bizim mekanımızda etkisi devamlı vardır,bu görünmez bir enerjidir bazılarına mesaj verir,bu kuantumlan ilgilidir,kuantumu bilim adamlarımız öğrendi,ama enerji boyutunu çözemediler,çünkü sistemi çok karışıktır sisteme etkisi hala bilinmiyor sadece etki yönünde ip uçları biliniyor,seçilmiş kişilere görüntü ve mesajlarlan iletilir seçiciliğe uygun olanları bulunur,sistemde hiç birşey kaybolmaz devamlı kayıt edilir,metafiziksel olaylarda cennet,cehennem vs denilir devamlı,esasında bu belirtmiş olduğumlan ilgilidir bunu devamlı dine bağlarlar,alakası yoktur,çünkü dinsel olaylarda bir öğretici vardır,islam dinini örnek alırsak oradada varaka vslerin bilgeliği ön plana çıkar,önemli olan bu bilginin köküdür,bunu kimse çözmüş değildir,çünkü bilgi kaynakları ya imha edilmiş yada bir yerlerde kopyası mevcutmu oda bilinmiyor,antik,kadim uygarlıkların kütüphaneleri hep yakılıp yıkıldı,cahil ömer bile kuranda olmayanları imha edin demiştir,ama esas bilginin nereden geldiğini bilmiyor,neyse konu çok uzun,holografik evren topiğinde bunu zamanlan belirtiyorum,kötülere gelirsek onlar devamlı eziyet görür sistemde,onlarında enerji boyutu vardır onlarda kişileri seçer kötülüğe uygunmu diye,kurandada belirtilir bu durum ademin yaratılış bölümünde,şeytan,melek adem tanrı olayında,şeytan devamlı yani kötü enerji tanrıya karşıdır ben daha üstünüm diye enerjiden hasıl olduğu için,orada şeytan kötümü iyimi tartışılır,ademde sadece bir parçası vardır,adem madde ile bağlantılı bir varlıktır görünür varlıktır,görüntü olayı çok daha karmaşıktır,gözlerimizde bizi yanıltır,geçen bilim adamlarımız evren derler hologram şeklinedir dediler,çık işin inden şimdi,yani kuantım dolanıklığıylan bağlantılıdır,zaten konu çatışması buradandır,enerji boyutunda yaşıyanlar,varlık metabolizesinde yaşıyanlar,bu çatışma ebedidir,sonra bu olay çözülürmü onuda bilmiyoruz,çünkü insanımsı varlık hala pirimatımsı varlıktır,pirimatımsı varlıklar doğası bakımından hep saldırgandır,çünkü devamını sağlamak için yaşamaya çalışır önüne geleni besi kaynağı olarak görür ona saldırır,buda beyin ile alakalıdır,nöronlara emri akıl verir,akılda eğitimlen alakalıdır,iyi ailede yaşamışsan,öğrenme,araştırma becerin yüksekse iyi bir sistemin içindesindir,kötü ailede isen bu süreç karmaşıktır,iylik durumu ağırlık kazanması lazım,bazen deriz,kötüden alim iyiden zalim çıkar deriz,iyiden çok az zalim çıkar iyi kötüye göre bir nebze iyidir,şu an ülkemizde kötü enerji hakimdir,bunu pirimatımsı varlığını sürdüren halkımızın anlamasına imkan yoktur,ülke zaten ikiye bölünmüştür iyi kötü diye,ama devamlı belirttiğim gibi iyiler galip gelir sonunda kötülerde cezasını çeker,tabiki tekrar bir kötü çıkana kadar,o zaman tekrar sil baştan aynen evrendeki sistemsel faaliyetler gibi,o kadar yıldız doğar bir o kadarıda yok olur süreç böyle devam eder,bu ebedidir,bu yönde örnek verdiğim kişiler muhiddin arabi,ibni meserredir,biri olayı metafiziksel olarak anlatır,diğeri kuntum olayına daha yakın olarak anlatır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,635
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Aklıma nereden geldiyse 5.500 gayme kök maaş alan emekli varsa, zam yerine 3+1'ni alıp oturacaklar.
    aynen,korkak cahil halkın bunu idrak etmesi çok zor,bunlar bunu takdir ilahi gibi görür çık işin içinden devamlı deyimleri yapacak birşey yok diye olayı kapatırlar devamlı korkaktırlar gerçeği idrak edemezler.

Sayfa 135/1002 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •