Sayfa 135/1030 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kakkala Yazıyı Oku
    müşterisini bunlarla uğraştıran banka bana göre parayı haketmiyordur..

Bu ülkede adam gibi sistemli çalışan bir şey kalmadımı..

adam para toplama yarısında faiz arttırıyor

3 ay sonra faizden 500 puan ekseltiyor

ne düşünüyorlar acaba adamlar hesaba bi kere koydu nasılsa yıllarca çekmez diyemi bekliyor

saçmalığın daniskası

3 ayda bir aç kapat

paranla rezillik
    ..5
    bunlar birşey değil, ben çok kez vadeli hesabını takip etmeyen insanların normal faiz oranları %19vs iken tabela faizini %7.75 tutup vade geçtiğinde "efendim siz vade günü aramamışsınız, o yüzden sistem faizi 7,75 ten geçmiş, bir dahaki aya telafi etmeye çalışırız , özür dileriz..." şeklinde bankanın açıklamasını kişilerin kendi ağızlarından duydum..

artık bu tür hırsızlıklar normal hale geldi..

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    hesapta para olmadan orani nasil goruyorsunuz acaba ?
    Bende % 0 gozukuyor..faiz orani
    Hesaba marifetli ye para aktarmanız lazım faizi görmek icin ben kapa ac yaptim 24

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mad_caner Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bi sorum olacak belli bi miktar dolarım var uzun zaman ihtiyacım olmıcak Eurobond olarak değerlendirebilirmiyim eksi veya artıları nelerdir konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim
    Uzun süre ihtiyacın yoksa, şirkete de güveniyorsan şu anda devlet bankaları yüksek oranlar veriyorlar. En son vakıfbank 2022 vadeli eurobond 18% getirisi var. Yani basit hesapla 4 yıl içinde dolara 72% faiz alıyorsunuz. Tek risk faizler yükselirse anlık bakiyenizde düşüşler olabilir ama tahvili süresinin sonuna kadar tutarsanız, yukarıda yazdığım getiri garantilidir. Başka bir arkadaşta eurobond'u sormuştu. Eurobond bir şirketin yada ülkenin döviz cinsi tahvilidir.

4.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    Ünlü menkul Günlük 26% Min.50K. İlk oranlar, güncelleme geldikçe paylaşırım.
    kardeş bu ünlü menkule nasıl para yatırabiliyoruz ne yapmamız lazım

5.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    Uzun süre ihtiyacın yoksa, şirkete de güveniyorsan şu anda devlet bankaları yüksek oranlar veriyorlar. En son vakıfbank 2022 vadeli eurobond 18% getirisi var. Yani basit hesapla 4 yıl içinde dolara 72% faiz alıyorsunuz. Tek risk faizler yükselirse anlık bakiyenizde düşüşler olabilir ama tahvili süresinin sonuna kadar tutarsanız, yukarıda yazdığım getiri garantilidir. Başka bir arkadaşta eurobond'u sormuştu. Eurobond bir şirketin yada ülkenin döviz cinsi tahvilidir.
    mubarek bu %18 getirili olan eurobond un isin kodu nedir

milyonlarca kez sordum.

neden söylemiyorsun ?

syg,

Şeker gece gündüz hesabı olan ve 24% oranı onaylayacak biri var mı, MT 22,25% diyor.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

7.  Alıntı Originally Posted by ay17 Yazıyı Oku
    Hesaba marifetli ye para aktarmanız lazım faizi görmek icin ben kapa ac yaptim 24

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    5000 tl yolladim % 8 den acti marifetliyi..

8.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Şeker gece gündüz hesabı olan ve 24% oranı onaylayacak biri var mı, MT 22,25% diyor.
    Az önce aradım şekeri, saat 13.30 da gidiyorum, eşimin adına açtırıp yuzde 24 alacağız. MT ile konuşup netleştirdim. KESİN bilgi...

Sayfa 135/1030 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •