Sayfa 136/193 ÝlkÝlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,081 - 1,088 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1.  Alýntý Originally Posted by batýk Yazýyý Oku
    sabýr kardeþim....güneþli, günleri bizde göreceðiz....
    Aðýzýnýzdan bal damlýyor Sn.Batýk...Umarým dediðiniz gibi olur...Yatýrým Tavsiyesi Deðildir....

Alýntý Originally Posted by roark Yazýyý Oku
    Aðýzýnýzdan bal damlýyor Sn.Batýk...Umarým dediðiniz gibi olur...Yatýrým Tavsiyesi Deðildir....
    Amin inþallah kardeþim.Bu kadar hor görülme zamaný sona ermeli artýk............................................. .................................................. .................................................. ........
    NE ELBÝSELER GÖRDÜM,ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK ; NE ÝNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK...

3. Allah sonumuzu hayýr etsin...
    Yarýn, geride kalan hayatýmýzýn ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

4. Aminnnn

RMX1941 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gökdelenin 31.katýnda kahvemizi yudumlayalým.......hatýrlarsanýz haberborsa da ismini unuttuðum bir arkadaþ vardý..her yazýsýnda yaslanýn arkanýza,kahvenizi yudumlayýn,keyfinize bakýn der dururdu....bir gün arkadaþýn biri de ona ithafen ,yeter artýk, kahve içe içe ülser olduk demiþti....hiç unutmam bu sözü..hakli da...hele kapandýktan sonra....

6.  Alýntý Originally Posted by batýk Yazýyý Oku
    Gökdelenin 31.katýnda kahvemizi yudumlayalým.......hatýrlarsanýz haberborsa da ismini unuttuðum bir arkadaþ vardý..her yazýsýnda yaslanýn arkanýza,kahvenizi yudumlayýn,keyfinize bakýn der dururdu....bir gün arkadaþýn biri de ona ithafen ,yeter artýk, kahve içe içe ülser olduk demiþti....hiç unutmam bu sözü..hakli da...hele kapandýktan sonra....

aslýnda o zaman ki konjektür onu gerektiriyordu, doðrusu da oydu þimdi dengeler deðiþti inþallah yakýn diyemiyorum...
    parola; beklemek ve sabýrdan baþka bir þey deðil. Anadoluda bir söz var Beden ve akýl saðlýðýnýza mukayit olun. Her þey olacaðýna varýr.
    Yarýn, geride kalan hayatýmýzýn ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

7.  Alýntý Originally Posted by batýk Yazýyý Oku
    Nickini unuttuðunuz kiþi eses'ti. Bol bol umut verdi. Nerede acaba? Yalnýz en çok uðraþan Genco idi. Sayýn Batýk.

Alýntý Originally Posted by Denizdenizli61 Yazýyý Oku
    Nickini unuttuðunuz kiþi eses'ti. Bol bol umut verdi. Nerede acaba? Yalnýz en çok uðraþan Genco idi. Sayýn Batýk.
    Ooo sen de mi bizdendin.Ara sýra sizi deðiþik yerlerde görüyordum...

Sayfa 136/193 ÝlkÝlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •