Sayfa 136/193 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. 15-20 yıldır borsada alım satım yaparım..Sn ilim gibi detaylı ve tarafsız analiz yapan kimseye rastlamadım. Hem teknik hemde temel analiz ayrıca hissenin şerefli sahibi hakkındaki bilgileri son derece yalın ve birbiriyle örtüşen bir şekilde bizlerle paylaşmakta. Teşekkürden öte saygı duyulacak bir kişi olarak görüyor ve tekrar teşekkürlerimi iletiyorum üstad. Paylaşımlarını bizlerden mahrum etme sakın:bravo::bravo::bravo:

4.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    15-20 yıldır borsada alım satım yaparım..Sn ilim gibi detaylı ve tarafsız analiz yapan kimseye rastlamadım. Hem teknik hemde temel analiz ayrıca hissenin şerefli sahibi hakkındaki bilgileri son derece yalın ve birbiriyle örtüşen bir şekilde bizlerle paylaşmakta. Teşekkürden öte saygı duyulacak bir kişi olarak görüyor ve tekrar teşekkürlerimi iletiyorum üstad. Paylaşımlarını bizlerden mahrum etme sakın:bravo::bravo::bravo:
    syn ustadim borsa gecmisimiz benzer yillar bende 25yildir ilgileniyorum. degerli goruslerin utandirdi beni. tskler gorus tekrarina dusmeme adina yeni birsey paylasmiyorum. suan hala ufak ufak toplama modunda gibi gorunuyor ucuzdan alip kaarini tasiyan tipki benim gibi yada 1 yil once yuksekten alip hapsolan ky. nerde satacagini kendi bilir. fakat bu fiyatlardan yeni girecek ky. fazlasiyla riski tasimayi goze almali teknik grafiklerdeki desteklere henuz dokunmadi bunu dikkate almak lazim. 1.31/32 trend ana destegi gerisi dunki paylastigim grafiktekiler gibi hala...patronun sagi solu belli olmaz.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ilim arkadaşım allah senden razı olsun benim için inan yön vericisin seni ve inversting de Murat DEMİRCANI sürekli takip ediyorum çok güzel yorum yapan değerli arkadaşlar var şunu unutmayın belki sizler biz yazıyoruz fakat okunmuyor gibi aklınıza gelebilir ama öyle değil belki sizlerin ışığında milyarlarca para oynanıyor bunu bilesiniz mümkünse watsap dan tanışmak istiyorum 05424620333

6.  Alıntı Originally Posted by Halil045 Yazıyı Oku
    ilim arkadaşım allah senden razı olsun benim için inan yön vericisin seni ve inversting de Murat DEMİRCANI sürekli takip ediyorum çok güzel yorum yapan değerli arkadaşlar var şunu unutmayın belki sizler biz yazıyoruz fakat okunmuyor gibi aklınıza gelebilir ama öyle değil belki sizlerin ışığında milyarlarca para oynanıyor bunu bilesiniz mümkünse watsap dan tanışmak istiyorum 05424620333
    sevgili ustad affına sığınarak burdan iletişim şuan için yeterli. ben birazda kendime not için yazıyor paylaşıyorum bir nevi kendime deney ortamım gibi. teknik beklentiler ne olmuş eksi artı taca çıkan düşünceler neler gibi tecrube için yani. kimseyi yönlendirmek gibi bir amacım yok zaten o yükün altına giremem. kendi paramla orta ve kısa vadeli yatırım yapıyorum satıncada vedalaşıyorum forumla. bence sizde tecrübelerini paylaşarak ayrıca teknik grafik çalışmalarına bir yerden başlayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. tekniği çözerseniz zaten geri psikolojik analiz ve temel analiz verileri olarak karşımıza çıkıyor. ben dahil kimsenin veri yada düşüncesini teyit etmeden yada kendi süzgecinizden geçirmeden alım satım yapmamalısınız. sonuçta borsa ve para işleri risk. kimse grafiğin sağını tam olarak kestiremez analizlere göre beklentisinin duygusallığınıda işin içine katarak ancak tahminde bulunabilir. gerisine spekülatör karar veriyor.

bu günlerde spekülatör çok sakin hareket ediyor gine ufak ufak kademe kontroü yapıyor. yakın zaman da aşşağı yada yukarı bir sertlik göstermesi gerekiyor...bakalım bu hafta ve aylık kapanış nasıl olacak...1.48 üzeri aylık kapanış yapabilirse önümüzdeki ay daha pozitif geçebilir...1.48 altına sarkarsa aylık kapanış desteklere inebilir...gibi görünüyor...tahta şuan hala bıçak sırtı noktalarda 1.04 den gelen güçlü hacimli bir trend olsa da henüz net yön kararı görünmüyor...bakalım galipçimin fikri nasıl gelişecek benim için yön kararı konusunda net kıstas galipçimin yada şirketlerinin tahtadan mal alım bildirimi olur oda henüz yok sadece yabancı payı üzerinden çaktırmadan mal alıyor şimdilik...bu da tahtadan yeterince ky.nin temizlenmediğini ve bu nednele tahtanın üzerindeki belirsizlik havasının hala sürmesinin istendiğini gösteriyor.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    sevgili ustad affına sığınarak burdan iletişim şuan için yeterli. ben birazda kendime not için yazıyor paylaşıyorum bir nevi kendime deney ortamım gibi. teknik beklentiler ne olmuş eksi artı taca çıkan düşünceler neler gibi tecrube için yani. kimseyi yönlendirmek gibi bir amacım yok zaten o yükün altına giremem. kendi paramla orta ve kısa vadeli yatırım yapıyorum satıncada vedalaşıyorum forumla. bence sizde tecrübelerini paylaşarak ayrıca teknik grafik çalışmalarına bir yerden başlayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. tekniği çözerseniz zaten geri psikolojik analiz ve temel analiz verileri olarak karşımıza çıkıyor. ben dahil kimsenin veri yada düşüncesini teyit etmeden yada kendi süzgecinizden geçirmeden alım satım yapmamalısınız. sonuçta borsa ve para işleri risk. kimse grafiğin sağını tam olarak kestiremez analizlere göre beklentisinin duygusallığınıda işin içine katarak ancak tahminde bulunabilir. gerisine spekülatör karar veriyor.

bu günlerde spekülatör çok sakin hareket ediyor gine ufak ufak kademe kontroü yapıyor. yakın zaman da aşşağı yada yukarı bir sertlik göstermesi gerekiyor...bakalım bu hafta ve aylık kapanış nasıl olacak...1.48 üzeri aylık kapanış yapabilirse önümüzdeki ay daha pozitif geçebilir...1.48 altına sarkarsa aylık kapanış desteklere inebilir...gibi görünüyor...tahta şuan hala bıçak sırtı noktalarda 1.04 den gelen güçlü hacimli bir trend olsa da henüz net yön kararı görünmüyor...bakalım galipçimin fikri nasıl gelişecek benim için yön kararı konusunda net kıstas galipçimin yada şirketlerinin tahtadan mal alım bildirimi olur oda henüz yok sadece yabancı payı üzerinden çaktırmadan mal alıyor şimdilik...bu da tahtadan yeterince ky.nin temizlenmediğini ve bu nednele tahtanın üzerindeki belirsizlik havasının hala sürmesinin istendiğini gösteriyor.

bence metro yatırım ortaklığında tek fiyata geçilmesinden sonra çok sert hareket etmekten çekineceklerdir. günlük %2 ila %8 marjlar arasında dalgalanacaktır. spk nın radarına girmemek için . küçük yatırımcı çok fazla alamdığı sürece yükselişe devam. yabancı takasını takip edelim...

herkese bol kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    bence metro yatırım ortaklığında tek fiyata geçilmesinden sonra çok sert hareket etmekten çekineceklerdir. günlük %2 ila %8 marjlar arasında dalgalanacaktır. spk nın radarına girmemek için . küçük yatırımcı çok fazla alamdığı sürece yükselişe devam. yabancı takasını takip edelim...

herkese bol kazançlar.
    bilgilendirme için teşekkürler yorumlamalar harika

Sayfa 136/193 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •