Sayfa 137/623 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 4979 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. AES fonu nasıl? Perşembe 750bin TL lik deneme alımı yaptım. Cuma %2.5 düşünce bilmeden şansa dipten almış oldum sanırım. Umarım haftaya artmaya devam eder.

2. BTC Türk'te yatırım şirketi kurmuş.
    Komisyon karşılığı, hisse satışında T+0 olabiliyormuş.
    https://hisse.btcturk.com/#features

BTC kripto farklı şirket çatısında devam ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    BTC Türk'te yatırım şirketi kurmuş.
    Komisyon karşılığı, hisse satışında T+0 olabiliyormuş.
    https://hisse.btcturk.com/#features

BTC kripto farklı şirket çatısında devam ediyor.
    Aynı zamanda banka sahibi de oldular.

https://www.bloomberght.com/rekabet-...e-onay-2322587
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

4. Görüşlerini yazan, fikirlerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler , bol kazançlar …

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    AES fonu nasıl? Perşembe 750bin TL lik deneme alımı yaptım. Cuma %2.5 düşünce bilmeden şansa dipten almış oldum sanırım. Umarım haftaya artmaya devam eder.
    Yerinde sayıyor , brent 80 üstü istenmiyor sanırım ,

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Yerinde sayıyor , brent 80 üstü istenmiyor sanırım ,

Seneye 100$ büyük ihtimalle görür. Benim alış ortalamam WTI Crude olarak 72$ denk gelmiş oldu. Şimdi 76$ olmuş. Fon olarak almak çok mantıklı değil. Arada fiyat düşüp çıkarsa hızlı realize etmek mümkün olmayabilir. 75$ altına gelirse kademeli alıp seneye de 100$ üstünü görünce satma hedefi ile tutulabilir. 100$ görmesi kaçınılmaz.
    Yeşil enerji, Rüzgar ve Güneş enerjisi bir halta yaramadığı için bir sürü firma iflas etti. Petrolün önümüzdeki birkaç sene henüz ikamesi yok. Yerini alacak başka bir enerji kaynağı gelmesi durumuna kadar petrol rakipsiz.

Bugün bir TESLA arabaya bakayım dedim. Batarya garantisi bitince arabanın parası kadar batarya tamir ücreti var. Yani ikinci el değeri 5-7 sene sonra sıfıra iniyor. Benzinli arabalarda 10 senelik temiz bir arabayı sıfırının yarı fiyatına okutabilirsin ve cüzi bir bakım ücreti ile çok uzun süre kullanılabiliyor. Elektrikli araba işi bana göre şimdilik traş.

Petrol bu range lerde 100$ üstü seneye satılacak şekilde portföye eklenebilir. 1 sene içinde dolar bazında %20-25 kar demek iyi kar demek. Tabi bir ihtimal. Olmayabilir de. Bu sebeple kademeli alım her zaman faydalıdır. Olmazsa da en azından döviz bazında zarar edilmez. Yatayda kalır.

7. Amerikan borsasında Apple ve Microsoft un değeri borsanın %14 ü oldu. Çok sağlıksız ve şişirme bir durum. Gidişat olumsuz.

Tek çiçekle bahar gelmez.

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Buy 2 ayda -17 geri gelmiş , fazla.reklam.yapilan fonda uzak duracaksin
    Malesef çok reklamı yapıldı, yatırımcı sayısı da yüksekti, bir terslik olacağı aklıma geldi, buna rağmen bir miktar almıştım, aynı anda aldığım hisse fonlar içinde zararda olan sadece bu.

Sayfa 137/623 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •