Sayfa 137/637 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 5093 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Herkese iyi akşamlar, düşüncelerimi ifade etmek için yazmaya baslayacaktimki, herkesin moralinin bozuk olduğunu düşünerek uzun soluklu yazmaktan vazgeçtim. Enflasyonist ortam devam ettiği ve ikincil bir sene içi zam olmadığı ve. Bilanço açıklanıp bir değişim gormedigim ( ihrcatta yuksek artis veya ciroda yuksek oranli artis) müddetçe bu temel göstergelerle deva almam. Teknik olarak alim gösterirse kısa süreli alim satim yapılır. Konjoktur malesef devanin yaninda degil.

2. Aslında bu jenerik ilaç işinin daha risksiz pası lazım . Sonuçta piyasada denenmiş ve talep görmüş ilacı yapıyorsun.
    Ozaman okadar argeci cirosu olmayan ve tedavi için yaygın kullanılmayan bir ilacı neden üretir . Amaç sadece ruhsat havuzunu geliştirmek.

Eski mesajlari tekrar okudum sayın @blood geçen yıl piyasaya sürülen ilaçların tutulmayacagini gayet net yazmış . Sanırım bizim gözümüz biraz kör oldu

Bilanço geçti gitti biraz daha satarlar olur biter . Önemli olan bundan sonrası . Deva böyle kısır bir döngü devam mı edecek yoksa gerçekten nitelikli birşeyler yapabilecek mi?

Koçak insülin için devletten dünyanın tesvigini almıştı ve ürettiği ürün pek başarılı olmadı .

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by y0f0b0 Yazıyı Oku
    Herkese iyi akşamlar, düşüncelerimi ifade etmek için yazmaya baslayacaktimki, herkesin moralinin bozuk olduğunu düşünerek uzun soluklu yazmaktan vazgeçtim. Enflasyonist ortam devam ettiği ve ikincil bir sene içi zam olmadığı ve. Bilanço açıklanıp bir değişim gormedigim ( ihrcatta yuksek artis veya ciroda yuksek oranli artis) müddetçe bu temel göstergelerle deva almam. Teknik olarak alim gösterirse kısa süreli alim satim yapılır. Konjoktur malesef devanin yaninda degil.
    Teknik olarak alım gösterirse diyorsun ya. Bence 38 dogru bir al gelecek gibi. Bendeki sistemde 35 de dönebilir veya 38 de diyebilir tam hudutta kararsız bence 2 gurup çekişiyor.Ben bin lot alıp bir deneme yapacagım aman siz bana uymayın.

Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Teknik olarak alım gösterirse diyorsun ya. Bence 38 dogru bir al gelecek gibi. Bendeki sistemde 35 de dönebilir veya 38 de diyebilir tam hudutta kararsız bence 2 gurup çekişiyor.Ben bin lot alıp bir deneme yapacagım aman siz bana uymayın.
    Galiba tercihlerini 35 den yana kullanacaklar

5. İyi günler,
    Kısa vade için Ben 34,50 yi deneyeceğini düşünüyorum.
    Tutunamazsa 33 lere süzülebilir. Ben orada beklerim...
    Lütfen yanlış anlaşılmasın şahsi düşüncemdir. Uzun vadeciler için sabırlar.

Alıntı Originally Posted by y0f0b0 Yazıyı Oku
    İyi günler,
    Kısa vade için Ben 34,50 yi deneyeceğini düşünüyorum.
    Tutunamazsa 33 lere süzülebilir. Ben orada beklerim...
    Lütfen yanlış anlaşılmasın şahsi düşüncemdir. Uzun vadeciler için sabırlar.
    uzuncular sabırlı sorun yok. Bendede 34,84 düşüşte son nokta gibi eger oraya gelirse 2 bin daha alıp ortalamaları aşagı çekmem lagzım.

7. bu kağıt bir daha 40 tl ye gelirse aranızda satmayacak var mı?

Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    bu kağıt bir daha 40 tl ye gelirse aranızda satmayacak var mı?
    Buranın asıl müdaimleri hisse ne olursa olsun satmazlar onlar gerçek yatırımcı ve uzun vadeciler. 40 TL onlar için çöp fiyat.

Sayfa 137/637 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •