Sayfa 137/257 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2054 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Timmuçin Yazıyı Oku
    Bu yapılana ne denir çıkıyor konuşuyor hisse tavan işlem bitince hadi eyvallah çok yanlış çok orge yönetimi spk müdahale etmeli bu nedir böyle
    Önemli olan patronun niyeti. Ben kötü niyetli olduğunu sanmıyorum. Konuşmasında da herhangi bir olumsuz durum görmedim. Japon şirketle işbirliğinden kasdı nedir? Birkaç gün dediği zaman dilimi gercekten birkaç gün müdür? Eger uydurmaysa insanları yanlış yönlwndirmiş oluyor. Ama herhalde uydurma degildir. Kalitesiz ucuz bir insana benzemiyor. Bagfasla birlikte pozisyon aldığım ikinci kagıdım bu ve bugun maliyetim civarında kapattı. Umarım japon şirket ile işbirliği olayı gercege dönüşür de para kazanırız. Herkese hayırlı ve bol kazanç dilerim
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Can çıkmadan huy çıkmazmış, sağ olsun Ceo efendi operasyon yapılmadan önce çıkar bir arzı endam eder, operasyon bitince ortadan kaybolur.Patronun niyeti nedir bilemem müneccim değilim ama ortakları olan küçük yatırımcı hakkında iyi şeyler düşünmediği belli. Pandemi gerekçe gösterilerek hisse fiyatı 6 TL lerden 3 TL lere şirket götürülürken Ceo çıkıp tek laf etmedi, ne yurt dışı işlerinden ne de nakit durumundan bahsetti.Hisse 6 lirayı geçince yine boy gösterip işlerimiz yürüyor hiçbir sorun yok hatta yurt dışından iş bile alabilir dedi. pandemide şirket tepe taklak giderken konuşur yada Faliyet raporları haricinde beyanda bulunmaması gerekirdi.
    Şirketin iyi yönetildiği ve borsada kar marjları en iyi şirketlerden olduğu açık ama yatırımcı ilişkileri bakımından bir gün tavan bir gün taban olan hisselerden hiçbir farkı yok..12 ay taşıdım elime komisyon gideri haricinde hiçbir şey geçmedi, bunda muhakkak benim de kusurum var ama bu kadar iyi finansalları olan ve bizi bu kadar düşünen bir patrona sahip olan şirketin hisse fiyatı operasyon hisseleri gibi hareket etmemeli.Ortaklarının bol kazanç sağlaması dileğiyle.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Önemli olan patronun niyeti. Ben kötü niyetli olduğunu sanmıyorum. Konuşmasında da herhangi bir olumsuz durum görmedim. Japon şirketle işbirliğinden kasdı nedir? Birkaç gün dediği zaman dilimi gercekten birkaç gün müdür? Eger uydurmaysa insanları yanlış yönlwndirmiş oluyor. Ama herhalde uydurma degildir. Kalitesiz ucuz bir insana benzemiyor. Bagfasla birlikte pozisyon aldığım ikinci kagıdım bu ve bugun maliyetim civarında kapattı. Umarım japon şirket ile işbirliği olayı gercege dönüşür de para kazanırız. Herkese hayırlı ve bol kazanç dilerim
    Videoyu tekrar izledim "Birkaç gün" değil "önümüzdeki günlerde" demiş.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

4. Böyle kahpelik olmaz. Adi it soyları.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. Hissede manipülasyon yapılıyor. Soygun var. Yatırımcı zarara uğratılıyor.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Patronun hazırladığı orge tiyatrosunu izledik. Beklenti yaratıp tahtayı yukarı çekip milleti tokatladılar. Çok yakıştı. Bu kafayla devam edin.

Sayfa 137/257 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •