Sayfa 137/172 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1371 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Yaptığım yorumu buldum
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu yazı ironi dır
    Milletin aklıyla dalga geçme.

Sen o yazıyı yazdıktan sonra hisseler 3 katına çıktı. Senin amacın ne herkes anladı artık. Azıcık utanma olur insanda.
    Son düzenleme : yarımada; 05-01-2023 saat: 11:45.

2. Boş konuşuyorsun. Çünkü boş adamsın
    Ben ne diyorum sen ne diyorsun.
    Birkere konuyu anla öyle cevap yaz.
    Anlamadan dinlemeden boş adamlık yapıyorsun.
    Sanki biz burda kimseye al sat tut diyoruz yorum yapıyoruz burda herkes birey
    Herkes özgürdür. Bunlar sadece yorumdur .
    Y.t.d
    Bu yazı ironi dır

3.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Boş konuşuyorsun. Çünkü boş adamsın
    Ben ne diyorum sen ne diyorsun.
    Birkere konuyu anla öyle cevap yaz.
    Anlamadan dinlemeden boş adamlık yapıyorsun.
    Sanki biz burda kimseye al sat tut diyoruz yorum yapıyoruz burda herkes birey
    Herkes özgürdür. Bunlar sadece yorumdur .
    Y.t.d
    Bu yazı ironi dır
    Yine milletin aklıyla dalga geçmeye devam ediyorsun.

Günde 50 tane yorum yap ondan sonra kimseye al sat tut demiyorum de.

4. Sa. Yarimada aynisini bana da yaptin senin yuzunden daha yorum yapmaz oldum siteye ! Anlamiyorsun bazi seyleri carptiriyorsun konulari aynisinida bana yaptin sen baksana isine dostum millet istedigi yorum yazar buraya yorum yazmak icin var senin aklin yok mu 50 tanede yorum yapilsa okuyacaksin sadece sat veya tut denmiyor ne kadar bos yapiyorsun

5.  Alıntı Originally Posted by The Windwalker Yazıyı Oku
    Sa. Yarimada aynisini bana da yaptin senin yuzunden daha yorum yapmaz oldum siteye ! Anlamiyorsun bazi seyleri carptiriyorsun konulari aynisinida bana yaptin sen baksana isine dostum millet istedigi yorum yazar buraya yorum yazmak icin var senin aklin yok mu 50 tanede yorum yapilsa okuyacaksin sadece sat veya tut denmiyor ne kadar bos yapiyorsun
    Sen ayrı bir vakasın zaten. Yazdıklarını alt alta alıntı yapayım bir oku. Bu kadar kötülediğin bir hisseyi takip etmen ve forumdaki bütün mesajlarını buraya atman çok normal değil mi? Ben işime bakıyorum merak etme senden öğrenecek değilim.

Hepinizin ipliği pazara çıkacak. Terzi ile sen aynı kişisin muhtemelen. Onu da öğrenirim yakında.

6. Ben burda yeniyim ne terzi bilirim nede seni ! Ama seni gerci ogrendim bos adamin tekisin tek yaptigin sey milletin yorumuna salca olmak yorumunu yap çeneni kapat otur asagaya isteyen istedigi yorumu yapar , yorum yaparken sana soracak degil insanlar

7.  Alıntı Originally Posted by The Windwalker Yazıyı Oku
    Ben burda yeniyim ne terzi bilirim nede seni ! Ama seni gerci ogrendim bos adamin tekisin tek yaptigin sey milletin yorumuna salca olmak yorumunu yap çeneni kapat otur asagaya isteyen istedigi yorumu yapar , yorum yaparken sana soracak degil insanlar
    Yorum yaparken bana sormayacaksa benim yorumuma da gocunmayacak. Ayrıca terbiyeni takın klavye başında sallamakla olmuyor bu işler. Yoksa sana haddini bildiririm.

8. Terzi bize de sallar ama yarımada'yı hic görmedim tanımam ama sagolsun burda adam gibi yazı yazdı ve dediği cıktı. Terzi burda ironili laflar yazsın. Dusecek dediği borsa düştü ancak ağır eşek dediği 2 gundur krallık yapıyor. Dyo nun son 2 gününde acaba eşeklere ne oldu

Sayfa 137/172 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •