Sayfa 137/344 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2748 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. gene yanlis bi iddia...kumar hissesi 6 senedir nominali 1 kere olsun niye gecmez...zar attigin zaman hep birmi gelir.. mesela beyaz desen 1 tl den 140 oldu. sen madem kumar merakin var yanlus yerde vakit gecirmissin...para kazandirmamis kagit nasil kumar kagidi olur...degersiz kagit sinifinda desen tamam.

2. Smile

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    gene yanlis bi iddia...kumar hissesi 6 senedir nominali 1 kere olsun niye gecmez...zar attigin zaman hep birmi gelir.. mesela beyaz desen 1 tl den 140 oldu. sen madem kumar merakin var yanlus yerde vakit gecirmissin...para kazandirmamis kagit nasil kumar kagidi olur...degersiz kagit sinifinda desen tamam.
    Yanlış mantık yine zar 5 altı yıl önce atılmış ve 8 gelmiş.şimdi zar atılıyo 1 geliyo.o yüzden kumar hissesi diyorum.siz hiç 80bin liranın 10bin liraya indiğine şahit oldunuz mu eğer olmadıysanız samata bakın.kumarda kazanan olmaz lafı samata cuk diye oturmuyor mu?
    Kaybedenler kulübü samat tam bir kumar kağıdıdır.bunlar 1 den 8 e gider sonra sülük gibi kanı emer herkesi pişman eder.samat aldımda şu kadar kazandım diyen biri varsa bu hissenet üyeleri içinde yazsında bizde öğrenelim.tabii ki öyle olması hiç artmayacak anlamına gelmez.Herkesin görüşü kendini bağlar.ara ara gelir giderim sonuçta nikah koymıyoruz samatla.goldaşta çok alıp sattım kazandımda ama onun batması kumar kğıdı olduğu gerçeğini değiştirmemiştir..kağıtlar alınır işine gelmeyince satılır.hatta on dakika içinde aldığın kağıdı sata da bilirsin.fikirler öngörüler her zaman değişkendir

3. ne edersen et. bos bos seyler yazmanin alemi yok..milleti zehirlemede ne edersenkendine

4. ne yaparsan yap hursun.. milleti zehirlemede...al ver kendi kendine millete aldim verdim haberi vermeki paran bereketlensin..birde insanlar kumara ozenmesin.

5. Boş yere tartışmayın abiler... Borsada her şey risk, kazanmakta var, kaybetmek de... Herkes bunun farkında sanırım...

Bu hisseyi uzun vade grafikleri ile analiz edecek iyi bir teknikçi adam lazım bu topiğe, beş yıldır yerinde sayan hisse olur mu ya?

mutlaka bir yere kırılacak bu grafik, ya aşağı ya yukarı, o yüzden teknik analizci bir arkadaş el atsın bakalım bu hisseye?

ben teknikten anlamam, hislerimle yatırım yaparım, ytd...
    teknikçilere saygı duyarım...

6.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    ne yaparsan yap hursun.. milleti zehirlemede...al ver kendi kendine millete aldim verdim haberi vermeki paran bereketlensin..birde insanlar kumara ozenmesin.
    Sn meho, zehirleme tabiriniz biraz ağır kaçmış ama neyse.bizim kimseyi yönlendirmek gibi bir gayemiz yok.herkes aldığı sattığı yeri yazmasının kimseye bir zararı olmaz.aklı olanlar için tabii.sonuçta kağıdı alırsın ve satarsın kar görünce bazende kol kesersin borsayı size öğretecek değilim.herkes kendini borsacı sanıyor.22 yıllık bir tecrübe var bırda.birçok zarar da kar da yaptık krizlerin hepsini yaşadık.öyle mırın kırın etceksen ütülen çocuk gibi mızıkçılık yapacaksan sen bu işi bırak.borsa bilenlerin işidir.Bir kumar lafı tutturmuş gidiyorsun.borsayı kumar olarak gören gitsin at koştursun ya da iddia oynadın.borsada kısa vadr alıp satmakta normaldir uzun san beklemekte.samat 5 altı tıldır dibini bulmaya çalışıyor.kaz***** olmayan bi kağıt.uzun bekleyenler için tabii.ama thy ya da aselsan alsaydın uzun vadede paranı 3 e 5 e katlardın.çelişkiler yumağaı içinde dönüp durmamalısın.temel analiz yap teknik analiz yapta faydalanalım o zaman üç gün önce beş altı haber blanço falan geldi nedir ne değildir yazan anlatan yok.herkes almış bi kaç kademe yukarısını bekliyor.nadihat vereceksen buradı yeri değil.burda bilgi paylaşılır.arada espriler yapılır.öyle insanlarla uğraşılmaz.
    Biraz uzun oldu galiba kusura bakmayın.

7. Cuma günü ciddi alım oldu, malı hangi aracı kurum aldı, pasta paylaşabilir misiniz? Tşk,

8. 2B3DC326-DE29-4179-B00D-91DAC8D86745.jpg
     Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Cuma günü ciddi alım oldu, malı hangi aracı kurum aldı, pasta paylaşabilir misiniz? Tşk,
    Alım olduysa neden düştü? 1.17 den 1.11 e.
    Alım olsa yukarı yapmaz mıydı? Sn paşa

Sayfa 137/344 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •