Sayfa 137/682 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 5450 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Yeni sene de petkim'li nice seanslara... herkese sağlıklı, mutlu ve kazançlı seneler diliyorum...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yeni yıl öncelikle sağlık, huzur dolu ile geçmesi, sonra da mutluluk dolu olması umuduyla.
    Para zaten gelir gider ama öncelik değil.
    Nice güzel yıllarımiz olmasi dileğiyle arkadaşlar.. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Yeni sene de petkim'li nice seanslara... herkese sağlıklı, mutlu ve kazançlı seneler diliyorum...
    Sabah söyleyecektin geçti! 😊 taban olduğunda da bunu yaparmıydınız diye latifede bulunayım! Burada ne Atamızı, ne cumhuriyetimizi, ne bayram ne de seyran kutlayanı görmedim Salim hc hariç! Kötü günde de yanında durabilmek önemli! Ytd

3. İyiyken herşey iyidir kötüyken ya saldırırlar, ya da gazcı sazcı olursun! 😊 Ytd

yeni yılın sağlık huzur ve bol para getirmesi dileği ile..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu yılı zararla kapatıyoruz, yarın yüzde 2 yapsa 17.95 ediyor devede kulak misali, tavan yapsa bile kurtarmıyor yani durum o derece fecat, bu temiz sayfa bize uğursuzluk getirdi, keşke pis sayfadan devam etseydik...
    Yeni yıl sağlık mutluluk ve huzur getirsin. Bu seneyi zararla kapatıyoruz, yabcak bişii yok.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Kapıkule sınır kapısında durdu! Bir bacağı içerde, diğeri dışarda! Ytd

7. her zamanki gibi gördüğü en yükseğinden kapatmaz bizim tahtacının huyu büüüle
    Sanırsam onun sebebini de buldum, güniçi aldıklarını geri veriyor, herif daytradeci

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. Bugün için birşey yazamıyorum!
    Yazılacak tek önemli şey Galatasaray ve Fenerbahçe nin asil duruşudur. İki takimida tebrik ediyorum onurlu ve asil duruşlarından dolayı.

Sayfa 137/682 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •