Sayfa 138/819 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 6549 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. YK nin batık kredileri medyatik, ak enerji, Keskinoğlu vs. Bunların bir kısmı döviz bazlı olup kısmi TL ödemeli olunca bunu kullanarak düşüyor gibi. Sağolsun döviz de durmak bilmiyor, 2.15 seviyesinde dip yapması olası.
    Garan veya isbank ile kıyaslandığında 3.1 olması gereken hissenin bu fiyatta olması da düşündürücü

2.  Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    O zaman 2.19 mal etmis olduguniz malinizi siz de 2.40 lardan verip 1 gunde yuzde 10 yazsaydiniz kardesim yaomayin Allah askina ya.. O zaman ne diye ruchan pazari kapandiktan sonra hisselee hesqba geciyor, nicin ruchan tahtasinin acilis ve kapanis tarihleri var?? Sen son gun bile istersen bedelini odeyip rahta kapandikran sonra hesabina gecmesi icin o tarihler var... Bir kere spk buna yasalarla izin vermiyor. Atip tutmayın boşuna ..... Sen ancak bedelliye katilmayacaksan elindeki ruchano satarsin ordan gelen parayla hisse alirsan onu alir satarsin. Yoksa ruchanin bedelini odeyeyim ,hemen senede cevrilsin ve ben hemen satabileyim. Oyle bir dunya yok... Ruchan tahtasi kapanmadan boyle birsey mumkun degil ve nitekim kendi musterilerimiz de dahil olmak uzere herekesin senetleri aksam hesaba gecti baziilarinin ise sabahtan hesaplardaydi. O yizden diyorum ya atip tutmayin bosuna

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    BİRADER NE ATIP TUTMASI, ÖNCE BİR TÜRKÇE ÖĞREN, ne anlatmaya çalışıyorsan doğru DÜZGÜN ANLAT NE dediğini anlayalım, yalan mı söyleyeceğiz sana? ne atıp tutması. mevcut hisse ve rüçhanlarımın yanında ek baya çok rüçhan aldım, geçen gün de parayı hesabıma gönderip telefonla talimat verdim 3 saniye içinde hisse olarak hesabımda ykbnk.e olarak görünmeye başladı. alım satım yapmadım satışa konu mudur değil midir bilemem, kurum elemanı istediğiniz gibi alıp satabilirsiniz dedi. olay bu.

3.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    BİRADER NE ATIP TUTMASI, ÖNCE BİR TÜRKÇE ÖĞREN, ne anlatmaya çalışıyorsan doğru DÜZGÜN ANLAT NE dediğini anlayalım, yalan mı söyleyeceğiz sana? ne atıp tutması. mevcut hisse ve rüçhanlarımın yanında ek baya çok rüçhan aldım, geçen gün de parayı hesabıma gönderip telefonla talimat verdim 3 saniye içinde hisse olarak hesabımda ykbnk.e olarak görünmeye başladı. alım satım yapmadım satışa konu mudur değil midir bilemem, kurum elemanı istediğiniz gibi alıp satabilirsiniz dedi. olay bu.
    Turkce'yi senden mi ogrenecegim birader??? Atip tutuyorsun, acik ve net..O kadar tane tane anlattik, halen anlamiyorsan bu senin problemin.... Millet burada arbitrajdan bahsediyor biz de oyle hir seyin yapilan hesapla mumkun olamayacagini anlatiyoruz.. Ruchanlarin bedelini odedikten sonra ,bunun senede donusmesinin aktif olarak ruchan tahtasinin kapanisina mutakiben gerceklesebileceginden bahsediyoruz. İnsanlari, ellerindeki ruchani, (hemen satilabilecek sekilde) eski tip senede cevirbilseydi, ruchan kapanis tarihinin bir anlami olmayacagini soyledik. Ruchan tahtasi kapanmadan, bedelini ödediğiniz eski tip senedin satiminin mumkun olamayacagini, ancak ruchan tahtasi kapandiktan sonra olabilecegini belirttik.. Defalarca tekrar ettik. Daha senin anlaman icin nasil bir Turkce kullanmamiz gerekiyor???? Sorun kullandigim Turkce'de degil, senin konuyu bir turlu idrak edememende.. Sanmiyorum ama belki bu sefer birseyleri anlamissindir. Halen anlamadiysan bu isler sana gore degil demektir. Sen once yazilanlarin ne anlama geldigini sakin kafayla anlamaya calis , sonrasinda ahkam kes.. Her kim bu sekilde sallamasyon bilgi vermeye calisirsa yaptigi yanlisi yuzune vuracagim boyle..Neyse , yadirgamiyorum artik, her baslikta bir iki kisi her zaman cikiyor napalim.
    Tereciye tere satmaya kalkmayin Haydi selametle

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

Olm siz neyin kafasını yaşıyonuz la, ykbnk rüçhanlar piyasa da dolaşırken yürümez hatta en geriden koşan banka olur. Baya bildiğin gel gel yapıyor kağıt.

Bazıları dün bedellinin son günüydü gibi bir algı yaratmış bedellinin son günü 20 Haziran.

Bu sayfa spek adamı kaynıyor. Dikkat edin!

5.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Olm siz neyin kafasını yaşıyonuz la, ykbnk rüçhanlar piyasa da dolaşırken yürümez hatta en geriden koşan banka olur. Baya bildiğin gel gel yapıyor kağıt.

Bazıları dün bedellinin son günüydü gibi bir algı yaratmış bedellinin son günü 20 Haziran.

Bu sayfa spek adamı kaynıyor. Dikkat edin!
    Bence bedelli sonrası da bir miktar aşağı ihtimali mevcut endekse göre. Endeks göçecekse zaten hepsi göçer.

Duygusal yorumdur aç kurt gibi bunu bekliyorum aşağılarda

6. Rüchan bedelini 8 haziranda ödedim ve aktif hisse konumuna geldi, sattım aldım vs. İşbank
    Neyin tartışması

Benim korkum Yıldız, Ak Enerji, Keskinoğlu vs gibi sorunlu krediler YK'da toplanmış olması. Türktelekom eksik kalmış

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence bedelli sonrası da bir miktar aşağı ihtimali mevcut endekse göre. Endeks göçecekse zaten hepsi göçer.

Duygusal yorumdur aç kurt gibi bunu bekliyorum aşağılarda

Bedelli sonrası milleti dökmeye de oynayabilir evet, ben şortcuyum 2,62 maliyetle. Yüzde 10 luk yükselişi yaptığı gün anlamıştım gel gel yaptığını endeks için pozitifim ama Ykbnk yürümez, her yükselişi satış fırsatıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Bedelli sonrası milleti dökmeye de oynayabilir evet, ben şortcuyum 2,62 maliyetle. Yüzde 10 luk yükselişi yaptığı gün anlamıştım gel gel yaptığını endeks için pozitifim ama Ykbnk yürümez, her yükselişi satış fırsatıdır.
    Uzun vadede değil. Kısa vade dediginiz gibi olabilir ama her şeyi atlatacak ve nereye düşerse düşsün kalkacak gücü var.

Sayfa 138/819 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •