Sayfa 138/205 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1.  Alıntı Originally Posted by salvadore_xp Yazıyı Oku
    Herkes kötü düşünüyor. İyi ihtimal yok mu hiç?
    An o an 6. 73 de durdu. Geri dönermi ex mi olur az sonra belli olur.Benim düşüncem ex olmayacağı yönünde YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

DENİZ 6,73 TL %-15,24.Ne demişler halk arasında ,Demir tavında ,dilber çağında.Bu saatten sonra diyeceğim yolcu için yol mu yok,kurnaz için söz mü yok.

3. Bu kağıtta T.Coşgun var galiba. En iyi yaptığı şey yarın gelin size daha güzel içkiler vericem der gibi hareket ediyor.

Yalnız niyeti bozarsa tabanada hiç uzak değil! Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    DENİZ 6,73 TL %-15,24.Ne demişler halk arasında ,Demir tavında ,dilber çağında.Bu saatten sonra diyeceğim yolcu için yol mu yok,kurnaz için söz mü yok.
    E sen kendin ne yaptın. Esas haberler sende. 10 olmadı. Hatta çok geri geldi. Sattım deme inanmam 1,5 milyon lot hep duruyor orada. Sattıysanda seviniriz.��

Bir şey biliyorsanız anlatın @kornbluth bilmiyorsanız tatava yapmayin kaç gündür bilmece yazıyorsunuz, bildiğiniz varsa milleti zarardan kurtaracaktiniz,saklabanligin alemi yok,
    Oyun mu bu yahu, millet parasının en iyi ihtimalle %15 ini kaybetmiş, siz bilmece artistlik peşindesin iz, ne oldu 10 TL hedef?

Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Bir şey biliyorsanız anlatın @kornbluth bilmiyorsanız tatava yapmayin kaç gündür bilmece yazıyorsunuz, bildiğiniz varsa milleti zarardan kurtaracaktiniz,saklabanligin alemi yok,
    Oyun mu bu yahu, millet parasının en iyi ihtimalle %15 ini kaybetmiş, siz bilmece artistlik peşindesin iz, ne oldu 10 TL hedef?
    Bazı cesur yatırmcılar 2 dolar olur öyle satarız hesabı yaptı.Buna rağmen ben senedin çıkış yapacağı günü yazdım ''yön yukar''dedim.Ancak ben bu DENİZ hissesinin sonunu karanlık görünce şöyle yazdım fiatı belli,maliyeti belli böylece ,elimizden gelen yardımları yaptık sanırım.Bilmece gibi hiç bir durum oluşmadı. Sen bu saatten sonra bak dalgana spek tekrar yukarı çekerse fiyatı hemen boşalt eli,nde ki senetleri

Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    Bazı cesur yatırmcılar 2 dolar olur öyle satarız hesabı yaptı.Buna rağmen ben senedin çıkış yapacağı günü yazdım ''yön yukar''dedim.Ancak ben bu DENİZ hissesinin sonunu karanlık görünce şöyle yazdım fiatı belli,maliyeti belli böylece ,elimizden gelen yardımları yaptık sanırım.Bilmece gibi hiç bir durum oluşmadı. Sen bu saatten sonra bak dalgana spek tekrar yukarı çekerse fiyatı hemen boşalt eli,nde ki senetleri
    İroni olarak 10 demissiniz yani.. işte yazı dilinde takip etmek zor önceki yorumları, benim gibi 10 hedeflediginizi düşünen arkadaşlar da olmuş öyle gördüm. Oyunu iyi yaptılar, verdiler millete, satış meblasini aylar önce bilen spek oyunu yazdı çizdi oynadı, bize de geçmiş olsun mu şimdi... Saol yine de yorumun için.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. bu kadar olumsuz ise sabah neden taban yapmadı direk ?

Sayfa 138/205 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •