Sayfa 138/1008 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılmıyorum, hayat son derece zor ve anlamlı, akıl sahibi bir insanın taşıyabileceği şekilde değil.
    Bizler sanırım hayatın zorluklarını yaşadık ve geçti..törpülendik,köşelerimizi yonttuk..
    Babamı kaybettim, annemi kaybettim üzüldüm ama kabullendim fakat benden 5 yaş küçük kardeşimi kaybedince hayat anlamsız geliyor bana,onu çok özlüyorum ve çaresizim...eskisi kadar hayatı ciddiye almıyorum artık.. Yine de Allah sabır veriyor..

2. Bende merak var o yüzden rahatım.

Öte yandan bazı şeylerin mümkün olmadığını bilmek ister istemez hüzün veriyor, cahil olmak daha avantajlı gibi duruyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. sn.Ariston ve diğer arkadaşlar iyi geceler diliyorum..hüzünlendim..yazamayacağım.

https://www.youtube.com/watch?v=cVL7Gvlm59A

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,078
     Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    sn.Ariston ve diğer arkadaşlar iyi geceler diliyorum..hüzünlendim..

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Bizler sanırım hayatın zorluklarını yaşadık ve geçti..törpülendik,köşelerimizi yonttuk..
    Babamı kaybettim, annemi kaybettim üzüldüm ama kabullendim fakat benden 5 yaş küçük kardeşimi kaybedince hayat anlamsız geliyor bana,onu çok özlüyorum ve çaresizim...eskisi kadar hayatı ciddiye almıyorum artık.. Yine de Allah sabır veriyor..
    Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun kardeşinizin.

iyi geceler sn nohut ,Sn ariston ve diğer forumdaşlarım.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    sn.Ariston ve diğer arkadaşlar iyi geceler diliyorum..hüzünlendim..yazamayacağım.

Bir şekilde güzel şeyler bulmak lazım.

En güzel şarkılar genelde melankolik şarkılar oluyor. Ben biraz ritmik olanları buluyorum.

Bir de imkansız diye bir şey yok, illa bir güzellik umudu oluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Suna Varol
    @SunaVarol_
    ·
    13s
    "Dolar 10 lira olacak" diyenlere dava açanlar; "Doları 47 lira yapacağız." dediler ve birbirlerini ayakta alkışladılar...
    Dayı çöp dolar topiginde yazmış birisi durum budur dayı kandirildik.

Kandirildik dayi

7. Dayı dövizi bozdur gampanyasi yapıyorlar 2016 da 2018 de gene alkış

Gurk yedi diyiler gene alkış

Dayı ben bişey anlamıyor dayı kafayı yedik dayı bele bıse yok dayı oligarklar dibine kadar soydu idi bu sefer eksiye geçirip soydular dayi

8. Deniz33 felan dayı işi bilmiyor niye cinki sıfıra.ksdar deyil ekşi ye gadar soyulabkliyir sonsuza kadar eksiye geçebilirler dayı Pera deyin bisey yok sonsuz dayi

Sayfa 138/1008 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •