Sayfa 139/814 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 6510 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    1 hafta mı desem 1 ay mı desem bilemiyorum ama bi saman alevi yada başka bir tabirle kucak dansı hareketi bekliyorum...Hadi Marshall üzme beni
    Tam düşündüğüm gibi harekete başlamak için hazırlanıyor gedik de bugün uğramış...borsa genel olumsuz duruma mağruz kalmazsa harekete hazırlanın...güzel sıcak bir dans bizi bekliyor...kararınızı verin ağlayıp zırlayan adam görmek istemiyorum artık bu tahtada

cuma günü ayağımızın tozuyla girdik umarım yarın bereket getirir boyacı arkadaşlar..
    MRSHL son senelerde sadece kısa metrajlı hareketler yaptı..
    uzun vadeci küçük yatırımcıda güven bırakmadıysada değerlendirebilenlere güzel marjlar bırakır..
    bol kazançlar..

3.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Portföyümün 1/3 ünü sattım zararına.

Arsan aldım.

Bakıp bakıp almadığım kağıtlarının gidişini izlemek zor.

Zira 2 tlden beri Icbct kağıdına bakıyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    1,67 den arsanlarımı sattım...

% 7 allah bereket versin

"Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."
    "Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

Lanet olası gidecek derken dyo gitti gene

5. 10-15 milyon hacimle yukarı gitmedikçe oyuncak olmaya devam edecek gibi...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    1 hafta mı desem 1 ay mı desem bilemiyorum ama bi saman alevi yada başka bir tabirle kucak dansı hareketi bekliyorum...Hadi Marshall üzme beni
     Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    Tam düşündüğüm gibi harekete başlamak için hazırlanıyor gedik de bugün uğramış...borsa genel olumsuz duruma mağruz kalmazsa harekete hazırlanın...güzel sıcak bir dans bizi bekliyor...kararınızı verin ağlayıp zırlayan adam görmek istemiyorum artık bu tahtada
    Yine ben olmasam sayfaya hareket getirecek kimse yok e haliylen 50 ci 80 ci arkadaşlarıda kovduk yalnız kaldık burda...Adım adım gidiyor meret ben yukardakileri yazdım daha 1 hafta geçmeden Dyo yaptı hareketi en azından sektörel bazda bişeyler tutturdum

Son iki bilançodur ele verme operasyonlarında da çok cılız kaldı...Önceden en azından %10-15 yapardı şimdi onuda bıraktı %3-5 o da Dyo zoruyla yapmaya başladı...

Neyse yukarda yazdım gedik bir tahtada hakim kuvvetse ordan kaçacaksın hele ki böyle bir tahtada...Önceki aldığı malın çoğunu dün vermiş bugün de verir vermese bile alır ertesi gün verir

Böyle sığ tahtalarda genelde hacim artarsa bu yukarı yönlü umut verici olur ama takaslara her baktığımda malın birbirlerine güdümlendiğini görüyorum en çok işlem yapan kurumlar rekor ekside...Buda dünkü görüntü

Benim bildiğim Marshall Dyo nun bu hareketinden istifade edip malı çakar...Hadi bakalım bekliyorum bu defa nerden yıkacaksın ...Bilançodan hiçbir şey çıkmaz hahahaha efektinide daha sonraya saklıyorum

YTD

7. 7 aydır bi % 3-5 için beklemiyoruz çaksın isterse eninde sonunda parasını alacam yıl sonuna kadar süresi var goody nin bıraktığı idare ettirir buda bana ev aldıracak aldırmayan mrshl damına koyum

8. fazla naz aşık usandırır,derler.bunun bi yere gideceği yok.lanet olsun senin gibi kağıda.

Sayfa 139/814 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •