Sayfa 139/227 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon
Arama sonucu : 1809 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Bir hisseyi bir diğer hisseyle temel (ve teknik) analiz itibarıyla karşılaştırmak, elma ve armudu karşılaştırmak olur. Kent gıdanın borsa mazisi yanında bu hisse daha henüz bebek bile sayılmaz. Artı kent gıdanın takas dökümünü bir göz atın derim.

Forumda bu yoğunlukta negatif enerji yaymak da ne kadar rasyonel bir davranış tartışılır. Biraz daha hassas davranmakta yarar var diye düşünüyorum.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

2. Sessizlik iyidir diyorsun saygıyla karşılıyorum kardeşim bizimkisi sadece yorum düşünce kimsenin ekmeğine mani olmak istemem.Herkeze bol kazanç ve selamlar sesizlik moduna geçiyorum saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by Levend Yazıyı Oku
    İlk dalga fazla uzamadan sona erer. Bir önceki trendin gücü yeniden baskın olur, dalga hızlı bir şekilde söner, geri alış yapar, ancak tümüyle yok olmaz

Düzeltmenin ardından dalga çok güçlü bir şekilde geri döner; (hadi inşalla) hacimli ve momentumludur. Tereddütleri olanları da ikna eder. En uzun ve temel rallidir.

Zirveden bugün de bir kısım alım gerçekleşti.
    Muhterem 19.99 sonrası oluşmakta olan üçgenin 3 dalga mı ya da 5 dalga mı gelişecek beklemek gerek. En geç cuma'ya çıkmaz ise (mazallah senden bahsetmiyorum ) muhtemelen 5 dalga oluşacak. Bu durumda 17.60 seviyelerine gözardı etmemek gerek. Vakko'dan dönenleri hepsini tüketmesen iyi olur. Gerçi +, - %2 pek önemli değil ama. Çeyrek akıllıdan bir öneri gibi düşün.

4. Zamansız öten horozu keserler.

İstikametinden şaşan develeri de kurban ederler.

Yolunuzdan şaşmayın eyy develer.

5. Yeni uretim bantlarinin devreye girmesiyle 250 milyon civari ciro garanti oldu.
    2019 ciro 687 milyon
    2020 ciro 1 milyar tl
    2021 ciro 1.250 garanti gibi ustuyse sirket alimi ve Walmart etkisiyke 1.5 milyara kadar olabilir..

Ozetle bir seviyeye kadar cirosunu her sene %30-50 arasi arttirma potansiyeli olan bir Sirketimiz var..

Gerisi piyasanin fiyatlamasina kalmis.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Bugün resmen bir alt lige küme düştük iyi mi. Zirve fiyatlardan kucağında hisse bırakılmış biri için alışılmadık bir gündü. İlk kez günlük dip fiyattan 2 kademede hisse al. Olacak iş değil. Uyanık Ali nin işgüzarlığı. Yarın rutin hayatıma dönerim umarım. Seans açılışı zirveden son alışı yapar, köşeme çekilirim. Korkarım benim totem bozuldu. Hadi hayırlısı.

Z.Yağlı bademlerde ne para varmış arkadaş. Sat sat bitmek bilmedi. Zinhar boşuna değilmiş. London CİTY den mahalle satın almalar. Doğa ana gibi maşallah. Ağaca su yürürken ilk bademler çiçek açar. Nazar değmez inşallah. Mevla verdikçe veriyor.

Bizim bir kedimiz bile yok.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

7. Naifliğin bu kadarı da pes dedirtiyor.

Adam kumar masasında oturduğunun farkında bile değil.

8. Eşit şartlarda kağıt dağıtılsa ona da amenna diyeceğim. Öyle bir kumar masası ki, rakibin sürekli kağıt çalıyor.

Sayfa 139/227 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •