Sayfa 14/35 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 275 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ALTIN.S1 - Darphane Altın Sertifikası

1. 1- Banka makası 2- Hisse satıp T+2 ye takılmadan altına geçiş şansı 3- Stopaj alınmaması. Ancak tüm bu olumlu taraflarına rağmen bu farkın aşırı talebe bağlı çok fazla olduğunu düşünüyorum. İlk çıktığında aradaki fark 1-2 kuruştu. Saygılarımla.

2. dolar tl parıte yukselse ons artasa altıns1 tavan olsa....fiyat gercek piyasada s1 ın tavan fıyatınıda gecse..satamıyoruz...soylemem o ki tavan -taban ıslemlerıyle sınırlı.gercek fıyat taban altına dussede satamazsın..gercek fıyat tavan ustune cıksada satamazsın?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3. Ben bunu bir türlü alamıyorum, borsa ekranında görünüyor, alım yapmaya çalışınca varant işlemi yapamazsınız yazıyordu, 10 gün önce bankaya gidip varant sözleşmesi imzaladım yine aynı uyarı çıkıyor, bankayla mı ilgili nedir anlamadım.

4.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Ben bunu bir türlü alamıyorum, borsa ekranında görünüyor, alım yapmaya çalışınca varant işlemi yapamazsınız yazıyordu, 10 gün önce bankaya gidip varant sözleşmesi imzaladım yine aynı uyarı çıkıyor, bankayla mı ilgili nedir anlamadım.
    ziraatyatırım esubed den elektronık sozlesmelerı onaylamanız gerekıyor..dıger bankalarda nasıl bilmiyorum..eksık sozlesme varsa elektronık ortamda onay verebılıyorsunuz
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    ziraatyatırım esubed den elektronık sozlesmelerı onaylamanız gerekıyor..dıger bankalarda nasıl bilmiyorum..eksık sozlesme varsa elektronık ortamda onay verebılıyorsunuz
    anlaşıldı o zaman diğer bankalardan alımda sorun var, şimdilik sadece ziraat yatırımdan alınıyor diye okumuştum bir yerde, demek ki doğruymuş, zaten alım için de epey geç kaldım.

6. Ben isbankasindan alabiliyorum. Ancak borsa ekranından degil, mobil bankaciligin hisse alım satım yerinden alabiliyorum
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Ben bunu bir türlü alamıyorum, borsa ekranında görünüyor, alım yapmaya çalışınca varant işlemi yapamazsınız yazıyordu, 10 gün önce bankaya gidip varant sözleşmesi imzaladım yine aynı uyarı çıkıyor, bankayla mı ilgili nedir anlamadım.

7. Yabancı yatırımcılar fiziki dönüşüm talebi iletilebilecek midir?Yabancı yatırımcılar fiziki dönüşüm talebi iletebilecektir ancak fiziki teslim adrese teslim şeklinde olacak ise yabancı yatırımcının adresinin Türkiye'de olması koşulu aranacaktır..
    yabacı yatırımcı dolar bulamaz ıse ve marjlar acıksa. alır istediği kadar altını yurt dısına goturur satar ,euro, dolar strelınle her neyse...yabancı yatırımcı ıcınde guzel bır enstruman ..

8.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    Ben isbankasindan alabiliyorum. Ancak borsa ekranından degil, mobil bankaciligin hisse alım satım yerinden alabiliyorum
    iş bankası hesabı var, bir de oradan deneyeyim o zaman, gerçi alım için biraz geç kaldım ama en azından anlamış olurum, teşekkürler.

Sayfa 14/35 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •