Sayfa 14/504 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 105 - 112 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şirkete göre Siemens'in yaptığı açıklama yalan. Murat Güler gibi SPK tescilli biri Alman devi Siemens'i yalanlıyor yani.

İçine düştüğümüz duruma bak...
    Ayrıca 3 ay öncekı kap' da neden bu şirketın sıemns oldugunu yazmamısda , bugun soyluyor ? sıemansı bıle bugunku kapda satır arasında gızlı gızlı soyluyor

2. ilaveten, a1 portfoyun sermaye artırımı sadece ve sadece 2 gunde spk tarafından onaylandı- pekı A1 KAPITALIN 2 ay olmasına ragmen neden onaylanmıyor ? neden ? rtalb hıssedarı dıyemı ??

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şirkete göre Siemens'in yaptığı açıklama yalan. Murat Güler gibi SPK tescilli biri Alman devi Siemens'i yalanlıyor yani.

İçine düştüğümüz duruma bak...
    yakında sıemns bunlara sktır ceker. yada yonetımıe uye atar

2 ay önce Omicron yoktu anlaşmaya dahil olmaması normal peki neden Omicron etiketi koymuş Siemens yeni bir anlaşma Omicron da içeren olabilir mi....

Bir dost

5.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    yakında sıemns bunlara sktır ceker. yada yonetımıe uye atar
    Sayın hayek bu anlaşma, partner vs ile ilgili olarak bir süre önce Siemens'e mail atmıştı. Ne cevap verdiler çok merak ediyorum. O da yazmaz oldu can sıkıntısından.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    sn. kutupbaşı hem beddua edip adama da hemde sevgili şaho diyorsun ! senin angen için beddua ettiğin adam bu zaten ! zaten adam üstüne alınmış cevap vermiş angen-rtalb forumları arası mekik dokuyup bana cevap veriyordu kendisi.
     Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    sevgili şaho adamın aldığını nereden biliyorsunki,manüpülasyom olamazmı yani....ben medyum değilim sanırım sende değilsin ama bir çok tetikçi onun bunun çocuğu var bu fornlarda.

7. Açıklamaya dikkat ederseniz ilk paragrafta yine şirket ismi belirtilmiyor ancak ikinci paragrafta artık Siemens demek zorunda kalmışlar sanki atılan tweet nedeniyle.Benim anlamadığım neden şirket ismi bugüne kadar telaffuz edilmedi? Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama şirketler bu gibi büyük şirketlerle iş yaptıklarında gururla o ismi yazarlar hatta ben olsam bold yapıp altını bile çizerim şirketimi övmek için.

8.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Açıklamaya dikkat ederseniz ilk paragrafta yine şirket ismi belirtilmiyor ancak ikinci paragrafta artık Siemens demek zorunda kalmışlar sanki atılan tweet nedeniyle.Benim anlamadığım neden şirket ismi bugüne kadar telaffuz edilmedi? Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama şirketler bu gibi büyük şirketlerle iş yaptıklarında gururla o ismi yazarlar hatta ben olsam bold yapıp altını bile çizerim şirketimi övmek için.
    Hemen geride, tahsisli sermaye artırımı konusunu işlerken yazmıştık bunu hocam. Bence şaşılacak bir şey yok. Muhtemelen A1 Yaşam paylarını satacaklar, haliyle çağrı yükümlülüğü doğacak. Başka izahını bulamadım ben. Şirket şirket değil çengel bulmaca.

Sayfa 14/504 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •