Sayfa 14/388 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 105 - 112 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

***RYGYO*** REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Kredi Derecelendirmesi

Şirketimizin 09/03/2017 tarih ve 359 nolu Yönetim Kurulu Kararı doğrultusunda; şirketimiz ile SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş.arasında 09/03/2017 tarihinde Kredi Derecelendirme Raporu ve Derecelendirme Notunu kapsayan 1 yıllık hizmet sözleşmesinin yenilenmesine karar verilmiştir.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/592303
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Bugünün pastasını atacak olana teşekkürler

***RYSAS******RYGYO*** REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

Açıklamalar

Konsolidasyona tabi şirketlerimizden Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin 31 Aralık 2016 Yılsonu Mali Tabloları 22/02/2017 tarihinde kamuoyuna açıklamış olduğu üzere, Muhasebe Politikası Değişikliğine gidildiğinden, Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller ve Maddi Duran Varlıklarını maliyet bedeli ile ölçmekten vazgeçmiş, gerçeğe uygun değer yöntemiyle değerlemiştir.
    TFRS 10 Konsolide Finansal Tablolar adlı muhasebe standardına göre
    "-Ana ortaklık, konsolide finansal tablolarını hazırlarken, benzer koşullardaki benzer işlemler ve olaylar için yeknesak muhasebe politikaları kullanmak zorundadır.
    -Konsolide finansal tabloların hazırlanması sırasında gruba dahil olan şirketlerden birinin benzer işlemler ve olaylar için farklı muhasebe politikası uygulaması halinde grubun muhasebe politikasıyla uyum sağlayabilmesi için söz konusu işletmenin mali tablolarında gerekli düzeltmeler yapılır."
    Bu hükümler uyarınca Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Tic. A.Ş.'nin konsolidasyonu sırasında gruba dahil diğer işletmeler gayrimenkullerini maliyet bedeli ile değerlemiş olduğu için bu ilkeyle uyumlaştırmak maksadıyla Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'ye ait gayrimenkuller de maliyet bedeline dönüştürülmek suretiyle konsolidasyona dahil edilmiştir.
    Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/593232
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by PEYAMİ Yazıyı Oku
    Arkadaş lütfen bırakın bu etkilenen insan işini artık .SPK da fırsat bildi bu abuk subuk tebliği attı ortaya.Kimse hiçbir bilgiyi paylaşamasın ki bu uzaylı gibi nerede bir vampir var rahatça yatırımcıyı sömürebilsin.Ben buraya elindeki malın değeri hisse başına 3,50 TL kardeşim diye yazamayayım ki o devamlı kandırıldığı söylenen ky en ufak dalgalanmada elindekini versin.7 Senedir bu tahtaların bu fiyatlarda tutulabilmesinin tek sorumlusu SPK dır.Patron elindeki tüm hisseleri satsa bile imtiyazlı hisseden dolayı şirketi kaptırırım korkusu yaşamıyor.Rahatça yukarıdan itelediğini saçma sapan fiyatlardan yerine koyma şansı buluyor.Yoksa burada yazan çizen insanlar cahil cühela değil.Yaptığımız hesaplarda yanlış değil.İmtiyazlı hisse uygulamasını kaldırsın SPK, bakalım patronlar bir daha hisseleri onda birine indirebiliyorlarmı.Endeks 1 milyona gider gıkı çıkmaz ama sömürmek dururken ne gerek var.O etkileniyor denilen insanlar her yaptığı işten kazanmışta gelmiş borsadamı para kaybetmiş..Saf-salak vatandaşı koruyoruz ayağına düpedüz soygun sistemi tesis ediyorlar.Burada profesyonel düzeyde çok farklı meslek grubundan pek çok yetkin bilgili insan var ama doğru dürüst tek kelime yazmaya korkuyorlar bunun adı da serbest piyasa..

Not.Bak bu yazdıklarımda yatırım tavsiyesi değildir.18 Yaşından küçükler ve ben okudum mankafa olduğum için yaptığım hareketin sorumluluğunu alamıyorum diyenler okuyamaz, çok sakıncalıdır.
    Bir ülkeyi geliştireceksen finans piyasalarından başlanmalı tabi eğitimde ilk sıralarda. 15 yılda çok geriledik maalesef. Beğenmediğimiz eski Türkiyede bile bu kadar koku yoktu. Yani TUZ kokuyor...

5. Dereye su gelene kadar kurbağaların gözü patlarmış misali döndük tekrar başa

6. teknikten anlamam ve pek de itibar etmem ama..tekniğe itibar edenler için.günlükteki omuz baş omuzun sonuna bir ayı tuzağının ardından Suryapı lansman haberi ile ters köşe yapılabilir..tekniğe meraklı dostlar için şekil ürkütücü sanki.o halde ayı tuzağı nasıl olur derseeek..hmmmm 71-68 e kadar yeterince ürkütücü olur sanırım...kısa vade odaklı olan dostlara sağlam sinir ve sağduyu diliyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    teknikten anlamam ve pek de itibar etmem ama..tekniğe itibar edenler için.günlükteki omuz baş omuzun sonuna bir ayı tuzağının ardından suryapı lansman haberi ile ters köşe yapılabilir..tekniğe meraklı dostlar için şekil ürkütücü sanki.o halde ayı tuzağı nasıl olur derseeek..hmmmm 71-68 e kadar yeterince ürkütücü olur sanırım...kısa vade odaklı olan dostlara sağlam sinir ve sağduyu diliyorum...
    bu kağıttaki çoğu yatırımcı pekte kısa vadeci değil sanki

8. Merak ettigim konu, ne zaman genel kurul yapilacak? Bu genel kurulda, muhasebe usulu degisikliginden kaynaklanan bu kar ne olacak? Sanirim bu bedelsiz olarak dagitilmali, yaniliyormuyum? Bu durumda hisse fiyatini bayagi bir yukari cekmeleri gerekecek ki ilerde bir bedelli sermaye arttirimina zemin hazirlamak icin, tabi ihtiyac duyulur mu bedelliye o da ayri bir konu. Bu konularda fikri olan arkadaslarim paylasirlarsa sevinirim. Herkese hayirli kazanclar. YTD falan degil..

Sayfa 14/388 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •