Sayfa 14/1003 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,942
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bazı AKP liler şimdiden beş sene sonrası için erdoğanın bir dönemle kalmayıp devam edeceğini idda ediyor bende saçmalamayın dedim ne dese iyi beşinci senenin dolmasına yakın göya erken seçim kararı aldıracakmış ve tekrar aday olmasında bir sakınca olmazmış nasıl bi saçmalıkla uğraşıyoruz görüyorsunuz
    Valla artık buna ben de inanıyorum, kaderimizde bu varmış, adam hayatının sonuna kadar başımızda kalacak, ölünce de oğlu damadı filan geçer herhalde...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,942
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bana göre RTE seçimi kazanırsa seçimden sonra kkm riski var. USD için ayak bağı. Ben onun yerinde olsam sermaye kontrolüne geçer kkm yi iptal eder %8,5 faiz veririm. Birde bunu dener. Yok kuru ben burada tutarım derse. Sonbaharda Rusya yeni jest yapmaz yada yaptığı jest için Türkiye den bir üs ister mi onu çok merak ediyorum.
    İncirliği amerikadan alıp ruslara versin, olsun bitsin, kimse itiraz etmez. Amerikanlar da k.ırakta kurarlar bir üs, herkes mutlu...

3. Bizim evde jilette mach3 6 adet ve tıraş köpüğü 25 ye aldığım var pandemide aldım. Öncü biber salçası 4300 Gr 30 Tl bunun son kullanma tarihi bile pandemiden önce şükür yeni bitti. Bundan sonra büyük ambalajli almayacam açıp biran evvel bitmesi gerekir. Bu arada bazı ürünler bazı yerlerde piyasanın %50 aşağısı. TMO da fındık içi kg 107 TL mi ne. Eskiden promosyon yada şok indirim oluyordu şuan her gün bakıyorum yok. Uyduruk marka ve ürünleri görüyorum.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,942
    21 yıllık enkazı o toparlasın, oy verenlerde sürünsün diyorsunuz ama adamın enkazı toparlamasına gerek yok ki. Adamlar aç gezer yine ona oy verirler, olan da sizin bizim gibi eğitimli, ahlaklı, düzgün insanlara olur, iyice kafayı yeriz bunlar arasında. bunlara sabah akşam makarna bulgur ver, sabah akşam domaltıp surilere, afganlara miktir, sonra meydanda çıkıp ezanı susturamazsınız minvalinde birşeyler der yine ona oy verirler, ekonominin suçunu da KK'ya veya kim karşı adaysa on atarlar,hiç şüphem yok... yüzlerce video paylaşıldı burada...

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Çevresindekiler derin yapıları harekete geçirerek işi bitirdiler...CHP içindekilerde bizim oyları satarak sağlam mal cukkaladılar...Neyse 2.turda da tükürdüğümüzü yalamadan sözümüzün arkasında duracağız...Sonrası si....değil....
    Abi ben seçmen sayısındaki tuhaflıklari yazdım rakamlarla. İstatistiksel olarak seçime katılım ortalamasına verdim. Birde ıslak imzalı tutanak göremiyorsun 36 bin köyde neredeyse. Konya'nın dört ilçesine baktım çoğunlukla yoktu. Muhtemelen CHP liler de biraz birşeyler biliyor ama çiksa dese ki böyle böyle CHP millet ittifakı zirliyor diyecekler. Bu soylu ne dedi bu seçim darbedir dedi. RTE talimat verdi o eksiği bir şekilde tamamladı. Bisikletci de şahit olmuş.

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    21 yıllık enkazı o toparlasın, oy verenlerde sürünsün diyorsunuz ama adamın enkazı toparlamasına gerek yok ki. Adamlar aç gezer yine ona oy verirler, olan da sizin bizim gibi eğitimli, ahlaklı, düzgün insanlara olur, iyice kafayı yeriz bunlar arasında. bunlara sabah akşam makarna bulgur ver, sabah akşam domaltıp surilere, afganlara miktir, sonra meydanda çıkıp ezanı susturamazsınız minvalinde birşeyler der yine ona oy verirler, ekonominin suçunu da KK'ya veya kim karşı adaysa on atarlar,hiç şüphem yok... yüzlerce video paylaşıldı burada...
    İyi tarafından bak açlıktan ölürse kurtuluruz. Yada bu Makarna aptallık yapıyorsa iyice pohu yerik

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bende aynen senin söylediğini söyledim
    ya bu adamın sözleşmesi mi var 5 sene sonrası için ölüp ölmemesi için dedim
    mezardan ülkeyi yönetebilmesi için anayasa değişikliği yapılır, yokluğunda dahi karar alabilme mekanizması oluştuğuna inandırırlar bu aya 4 şeritte giden milleti..

8. Rakamları tekrar vereyim.
    2018 seçmen sayısı 59 367
    2023 seçmen sayısı 64 113
    5 yılda ölen sayısı. 2 159
    5 yılda18 yaşına g.s. 4 904
    1.999 milyon seçmen ya uzaydan geldi ya birileri vatandaş oldu.
    Seçime katılım oranı da %80 ortalaması var son 6 seçimin oradan da var.
    Benim bulduğum oran
    RTE 22,464 milyon oy ile %45,02
    KK. 24,594 milyon oy ile %49,3
    S.O. 2,831 milyon oy ile %5,67

Sayfa 14/1003 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz