Sayfa 14/32 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 105 - 112 arası.

Konu: karar_ anı

yükselenler tabelasına bakıyorumda, lkmhk den başka bi tane yok. üç yüz beş yüzbin lirayla bir iki
    milyonla adamlar tavan yaptırıyor. adıdada yan tahtalar tavan yapmış oluyor. bunuda yiyen varmıki aceba diyeceğimde.. hemde nasıl şapur şupur.. spor hisselerinde gördük.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    598
    KRDMB yüzde 2, MSGYO yüzde 3 Allah bereket versin sağolasın hocam..

MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    KRDMB yüzde 2, MSGYO yüzde 3 Allah bereket versin sağolasın hocam..

MSGYO yazık oldu çünkü dünden favorimdi ve tutulur diye not düşmüştüm. ama olsun hiç önemli değil. sanki akıl vermiş gibi olmayayım diye söylemiyordumda, günlük yüzde 2..3..5 büyük para. bir ayda ne kadar toplanır? ama beğenilmez bunu tahmin ediyorum. ama hesap kitap bilmeyen biri olduğunuda tahmin ediyorum... neyse aydın havası yapalım uzatmayalım fazla çocuk değil kimse
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    598
    Benim yüzde 2 asgari ücret yapıyor üstad, beğenmeyen varsa yolla bana ağzına fırıncı küreğiyle vuram,

Benim yüzde 2 asgari ücret yapıyor üstad, beğenmeyen varsa yolla bana ağzına fırıncı küreğiyle vuram,

aynen.. azı beğenmeyen çoğu bulamaz devam.. bol şanslar...

ULUUN
    OYLUM

iki hisseninde dünden fazla ilgi görmediğini görmeme rağmen satışta vermemelerinden dolayı, dedim bellimi olur bakarsın bir tane sarhoş gelir süpürür götürür dedim. böyle zayıf kağıtlarda böyle durumlar olabiliyor. sağlık olsun kötüye giden birşey yok. destekler duruyor. elinde olan artık p.tesi sabahı görecek. zarar görülmesin diye korkak yazıyorum. ama biraz canlanılsa o zaman korkmam. yani iyi niyette her zaman işe yaramıyor... şhow yapmayı düşünsem tozunu attırırımda oda kumar olur. desinler diye yazmıyorum çünkü

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    598
    Valla üstad yalan yok ULUUN dan tırsıyorum hiç bakmadım bile bir arkadaşım terste kalmıştı baya bir zaman, oylum dediğiniz gibi 3.37 de takıldı kaldı, bu arada üstad kapanışta msgyo aldım eşime, dedim dursun elleme sakın

Valla üstad yalan yok ULUUN dan tırsıyorum hiç bakmadım bile bir arkadaşım terste kalmıştı baya bir zaman, oylum dediğiniz gibi 3.37 de takıldı kaldı, bu arada üstad kapanışta msgyo aldım eşime, dedim dursun elleme sakın

iyi yapmışsın almadığına çünkü yine yazacağım. hatta biraz detaylı. MSGYO kapanış kötü değil. hatta gidecek daha yeri var görünüyor ama açılışı görmek daha mantıklı olurdu. hayırlı olsun...

Sayfa 14/32 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •