Sayfa 14/133 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. alfred spegin umrunda degil kac ky bu psikolojiye dayanir dayanmaz. herkes cebini dusunuyor. kurtlar sofrasi burasi. acikcasi 1 tlye cekse benim daha isime gelir en azindan ortalamami biraz daha dusururum. bu sekilde 2 ileri 2 geri sacma sapan hareketlere artik guluyoruz. ben de spkya lot yazip silme hakkinda sikayetimi bu hafta göndereceğim. spekulasyonun da bir raconu var. Sen de spegi burada savunarak birsey kazanamazsin. Senin psikoloji de dogru degil bu mantikla. Zaten spegin amaci aman kagit 3 kurus duser diyen korkanlari dokmek onu da unutma. Kac senedir bu kagittayiz, enflasyon yuzde 15 , dolar 7 tl olmuş. Simdi 1 tl ye dusse ne yazar 0.5e dusse ne yazar.....

2. harun kahraman bile yemis cezayi, Hem de ne ceza.... Sira sana da gelecek Royal tahtasinin spegi....

https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2020&no=27

4.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Millet zaten yıllardir bekliyor. 3 kuruş yükselince seviniyor siz halen 1 e gelse de portföy arttirsak derdindesiniz. Bu yaklaşım tarzı hoş değil. Tekrar 1 lere yolculuk başlasa kaç ky bu psikolojiye tekrar dayanabilir. Kağıda çok güveniyorsan 1.90 da küçük rakam. Neyin var neyin yok al ama tekrar 1 lere gelse portföy arttirsak hoş değil. Ha belki diyeceksin ki ben de spegin psikolojisine oynuyorum. Bak spek efendi tekrar böyle bir düşüncen varsa yani 1 lere çekme düşüncen altta biz alım için bekliyoruz lot kaptirirsin algısı yapmaya çalışıyor isen de boşver ucuz numaraları. SPEK BOŞUNA SPEK OLMAMIŞ , BİZ DE BOŞUNA HALEN KY DEĞİLİZ. Herkese saygılar

Benim aklım bana bile yetmiyor...
    bu kağıt ne benim demem le 1 lere nede senin teknik analizlerinle 5 lere gelmez. kağıt la ilgili olumlu haber gelmeye başlayınca insanlar istedikleri kadar yırtınsın gedeceği yere gider. benim hangi hisseden ne kadar alacağımı en iyi ben bilirim işime gelirse 1.9 dan da 2.5 den de alırım 1 lere düşerse daha iyi alırım. bilanço analizinden çok anlamasamda mesleğim gereği insan biyolijisinden çok iyi anlarım. sen nasıl psikolojik etkileniyorsan SPEK de sinir sistemine sahip o da en az senin benim kadar psikolojik etkileniyordur unutma iş uzadıkça strese giriyordur morali bozuluyordur

5.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    bu kağıt ne benim demem le 1 lere nede senin teknik analizlerinle 5 lere gelmez. kağıt la ilgili olumlu haber gelmeye başlayınca insanlar istedikleri kadar yırtınsın gedeceği yere gider. benim hangi hisseden ne kadar alacağımı en iyi ben bilirim işime gelirse 1.9 dan da 2.5 den de alırım 1 lere düşerse daha iyi alırım. bilanço analizinden çok anlamasamda mesleğim gereği insan biyolijisinden çok iyi anlarım. sen nasıl psikolojik etkileniyorsan SPEK de sinir sistemine sahip o da en az senin benim kadar psikolojik etkileniyordur unutma iş uzadıkça strese giriyordur morali bozuluyordur
    Stres yapsa , psikolojisi bozulsa ve duyguları ile hareket etse ondan zaten SPEK olmaz bizim gibi KY olur. Her neyse çok uzatmaya gerek yok. Sdece hissede çok uzun beklemiş biri olarak yeniden 1 ler muhabbeti yapılması hoşuma gitmedi. Ha 1 e gelse satacam mı hayır. Ama Moral bozulacak.

6. Alfred seni bilmem ama ne stresim var, ne uykularim kaciyor ne de psikolojim bozuk.Ama gel gor ki spek degilim. Asil yataginda rahat edemeyen spektir. O kadar parayi gel sen göm Royale, TL dolar karsisinda erisin gitsin ve bir de enflasyondan darbe yesin. Ufak capli Spek Vedat demek ki bize o yuzden burada saldiriyordu, elimizdeki lotlari tek tek sayiyordu. O yuzden demek ki agresifti. Sence bu tip insanlarin psikolojisi iyi olabilir mi? Spekligi gozunde cok buyutme. Speklerin sonu genelde Ziraat bankasi onunde bitiyor(spk cezasini odemek icin). Hayirli geceler dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    Alfred seni bilmem ama ne stresim var, ne uykularim kaciyor ne de psikolojim bozuk.Ama gel gor ki spek degilim. Asil yataginda rahat edemeyen spektir. O kadar parayi gel sen göm Royale, TL dolar karsisinda erisin gitsin ve bir de enflasyondan darbe yesin. Ufak capli Spek Vedat demek ki bize o yuzden burada saldiriyordu, elimizdeki lotlari tek tek sayiyordu. O yuzden demek ki agresifti. Sence bu tip insanlarin psikolojisi iyi olabilir mi? Spekligi gozunde cok buyutme. Speklerin sonu genelde Ziraat bankasi onunde bitiyor(spk cezasini odemek icin). Hayirli geceler dilerim.
    SPEK deyince bnm aklıma profesyonel insanlar geliyor. Vedat kim ki spek olacak. O hacimsiz hissede biraz fazla para ile algı yapıp kısa da kazanmak isteyen biri olabilir. Yoksa speklik onun çapı da değil haddine de değil

Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    SPEK deyince bnm aklıma profesyonel insanlar geliyor. Vedat kim ki spek olacak. O hacimsiz hissede biraz fazla para ile algı yapıp kısa da kazanmak isteyen biri olabilir. Yoksa speklik onun çapı da değil haddine de değil

Ağzına sağlık 👍

Sayfa 14/133 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •