Sayfa 14/972 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 105 - 112 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    fon işinin içindeyim ama t3 fonu ilk kez aldım sattım.Dün sattığım fon bu gün fiyatıyla salı günümü hesaba geçer.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen oyle ustadim
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Aynen oyle ustadim
    Dostum o zaman ipj tebriği hak etmiş.Pörtföyunde abd hisse senetleri bulunmasına rağmen piyasalar yerle bir olmuşken iyi hedge etmiş.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hayrani baba bosuna kestin tirnaklari
    Diyanet cumaya gitmeyin demis
    Riskli grup olarak gorunenlere
    Sende riskli sayilirsin
    Fonlar psikolojini mahvetti����
    üstadım dün satış verecektim portföyün yarısına ama malûm veremedim. her şeyde vardır bir hayır. zaten hepi topu yüzde on hisse fondayım. 90'ı kale gibi ppf kvb gidip geliyor. isyanım daha çok şu sisteme. virüsü bahane edip kasten çöküyorlar küçük yatırımcının üzerine. dün bunu satsam yine ppf'ye koyacağım ve üç günde götürdüğünü bir sene de orada kalsa kurtaramayacak. şu saatten sonra kesinlikle satmıyorum. akşam burak hocayı da dinledim youtube kanalında. şu an izlemedeyim. turkishbulls al sinyali vermeden bir kuruşluk yeni alım yapmam ayrı mesele. kararlarıma duygusallığımı karıştırmazsam düşüşler, daha çok işime gelir aslında ama ne olursa olsun şu işleyiş, vicdan yaralayıcı. hepimize hayırlı cumalar olsun.

4. Dönüş olursa ilk başlarda hangi hisse fon en iyi karı bırakır acaba?
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

5.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Dostum o zaman ipj tebriği hak etmiş.Pörtföyunde abd hisse senetleri bulunmasına rağmen piyasalar yerle bir olmuşken iyi hedge etmiş.

Aynen mart ayına baktığımızda; IPJ, TMG, ACC en iyi dayananlardan yerli yabancı hisse fonlarda.
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

6. Merhabalar
    Dün emir verdim 3 gün valörlü altın katılım fonuna ,bugün iptal etsem ne olur .Şimdiden teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by megg Yazıyı Oku
    Merhabalar
    Dün emir verdim 3 gün valörlü altın katılım fonuna ,bugün iptal etsem ne olur .Şimdiden teşekkürler
    Emir iptal sadece verilen gün yapılır bugün iptal edemezsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by megg Yazıyı Oku
    Merhabalar
    red olacaktır, yine de deneyin en fazla başarısız diye geri dönüş alırsınız.

Sayfa 14/972 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •