Sayfa 14/226 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fatih1972 Yazıyı Oku
    Kontrolmatik te talebin %2,6 sı karşılanmıştı. Hissenin çoğunu Gedik in patronu almıştı. Bunda da talebin en fazla %1 ini karşılarlar. Yani 100 bin lirasını bağlayan, ancak bin liralık hisse alır.
     Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Aynen öyle 100 bin tl ye en fazla 1000 tl verirler hatta benim tahminim onu bile vermezler 300 tl falan verirler bu sefer bankalar da var tüm aracı kurumlarda var yani büyükler mal yedirmez küçüklere senin talebinin yüzde 1 ni bile vermeyebilirler
    Vermezler boşuna heveslenmeyin 100 bin tl lik talebe en fazla 300 tl lik hisse gelir değmez girmeye hele 30 bin tl falan varsa hiç değmez alacağın hisse 100 tl lik olur 10 lot gelir
     Alıntı Originally Posted by BorsacıAvukat Yazıyı Oku
    Hesaplamalarıma göre 50.000₺ emir yollasanız bile 100-150₺ lik gelicek girmeye. Değmez
    Bakıyorum küçük yatirimci 3_5 lot alcak bunlara az lot gelcek diye korkuya dalmislar yazık size lot çok fazla illaki gelir primde yapar aç kurtlar sizi korkmayın sizde kazanırsınız milleti girmesin diye söylemler çok komik yazık size

2. Bugün gedik yatırım i aradım Kervan için hisse veya fonu teminat göstererek alsak oluyor mu dedim hayır dedi olmaz o büyük yatırımcılar için dedi yani 100 bin tl ve üstü için diyor yani 100 bin tl ve altını faizsiz kullanacaklar herkesin

Buradan herkes çıkarsın kaç lot geleceğini birileri hala rüya aleminde sanıyor kendini

3. Değerli Yatırımcımız,
    Kervan Gıda halka arzı, fiyat aralığı ile talep toplama ve en iyi gayret aracılığı yöntemi ile 26-27 Kasım tarihlerinde yapılacaktır. Dağıtımda oransal dağıtım yöntemi kullanılacaktır.
    Başvurularınızı Vakıfbank İnternet Şubesi, Hisse Senetlerim, Halka Arz İşlemleri, Kesin Talep Giriş ekranından, Vakıfbank müşteri hizmetleri 0 850 222 0 724 no’lu telefonundan veya VakıfBank Şubelerine giderek yapabilirsiniz.
    Vakıfbank Mobil Bankacılık veya Tradeonline uygulamalarından başvuru kabul edilmeyecektir.
    Başvurunuzda üç farklı fiyat seçeneğinden birini kullanabilirsiniz:
    • Teklifli : Talepler 8-9 TL fiyat aralığında 5 farklı fiyat seviyesinden yapılabilecektir. Nihai halka arz fiyatına eşit veya üstündeki en yakın fiyattan girilmiş olan talep karşılanacaktır.
    • Sadece Tutar : Nihai halka arz fiyatı kabul edilmiş sayılacaktır.
    • Sadece Adet : Nihai halka arz fiyatı kabul edilmiş sayılacaktır.
    Saygılarımızla, Vakıf Yatırım

4. ben de gedikle çalışıyorum temsilcimle konuştum bist30 hisselerinizin %90 ı kadar teminat gösterip talep girebilirsiniz dedi. hiç de öyle 100 bin sınırı falan demedi.
    Bugün gedik yatırım i aradım Kervan için hisse veya fonu teminat göstererek alsak oluyor mu dedim hayır dedi olmaz o büyük yatırımcılar için dedi yani 100 bin tl ve üstü için diyor yani 100 bin tl ve altını faizsiz kullanacaklar herkesin

Buradan herkes çıkarsın kaç lot geleceğini birileri hala rüya aleminde sanıyor kendini
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Bakıyorum küçük yatirimci 3_5 lot alcak bunlara az lot gelcek diye korkuya dalmislar yazık size lot çok fazla illaki gelir primde yapar aç kurtlar sizi korkmayın sizde kazanırsınız milleti girmesin diye söylemler çok komik yazık size
    Sen ne diyorsun kardeşim aç kurt falan ? Anlamadım sıkıntın ne senin , ben öngürümü yazmışım alıntılayıp aç kurt falan laf söylüyorsun terbiyesizlik yapma işine bak

6.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    ben de gedikle çalışıyorum temsilcimle konuştum bist30 hisselerinizin %90 ı kadar teminat gösterip talep girebilirsiniz dedi. hiç de öyle 100 bin sınırı falan demedi.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben telefonda şube ile görüştüm gedik yatırım ın istanbul şubesi ile bana söylenen buydu onlar kurumsal yatırımcılar için geçerli küçük yatırımcılara teminatlı alış yok dendi bana gedik yatırım ın şubesi dedi bana bunu istanbul da aynen buraya da yazdım

7. Karakterin de tam nikin gibi "wracker = sarıcı" . Biz de senden farklı bir şey demiyoruz küçük yatırımcı 3-5 lot alacak. Bense portföyümdeki hisseleri kullanarak 3-5 bin lot alacam, o yüzden bir korkum yok, bilakis kimse girmezse ana 300-500 bin lot da gelebilir, bilmem anlatabildim mi...
     Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku

Arkadaşlar daha önce çok defa katılmama rağmen halka arzlara acemice bit soru soracağım. Cuma günü emri girdikten sonra artan meblayı ne zaman serbest bırakıyorlardı.

Saygılar.

Sayfa 14/226 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •