Sayfa 14/560 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 4474 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yıldönümü olan bu anlamlı ve özel günde, milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olan bu özel günün yıl dönümünü bir kez daha tecrübe etmenin eşsiz sevinci içerisindeyiz.

Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, O'nun silah arkadaşları ve Cumhuriyetimizin var olması adına canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve milletimize şükranlarımızı sunuyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Basketbol super ligi : Galatasaray odeabank 62 Fenerbahce Doğuş 83

Yine ezdik tüm mac boyunca..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3 bayram kutlamış oluruz inşallah
    öncelikle Cumhuriyet byramımızı kutladık
    peşinden parkede bayram yaptık
    eğer yarın yenersek bugünkü 6s yenilgidsi ile 3. bayramı kutlarız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 4. hafta maçında İstanbul Üniversitesi ile karşılaştı. Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu’nda oynanan maçta rakibine 78-83 üstünlük kuran Fenerbahçemiz, 4’te 4 yaptı.

şu maçı ne edip edmeli almalıyız az gayret

Karşı takimda kötü ama bizde iyi değiliz.. İleride biraz çoğalmamız lazım..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Giuliano inanilmaz kötü.. Hiç bir faydası yok maçın başından bu yana.. Valbuena 'nin çeyreği kadar gayret etse bu is olacak..
    Calim yok, pas yok ,şut yok.. Buna cozum bulunmalı..

Gooooooool Neutstader !!

Sayfa 14/560 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •