Sayfa 14/31 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 244 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Bant Sıkışmaları (İlk 30 Senet) Tüm Periyotlar

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar bant sıkışma larında goodyear iyi al veriyor. Kar da güzel fakat yerinde oynama yok hattâ düşüyor.goodyear ile deva için bir açıklama yaparmisiniz ☺

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    "Bant sıkışmalarında iyi al veriyor" ifadenizi anlayamadım. Biraz daha açıklarsanız sizi anlayabilirim.

Normalde haftalık taramayı, çubuk oluşumu cuma günü tamamlandığı için haftanın son gününe saklıyorum. Fakat sorunuza anlık olarak cevap verebilmek için haftalık taramayı da yaparak cevap vermek istedim.

Portföy oluşumu için anlık olarak turuncu zemini, geçmişe dönük bilgiler için sarı zemini ve güncel durumu görmek için de yeşil zemini kullanıyoruz.

Günlük sistemde bant sınırı 1.03 ve haftalıkta da 1.07 olarak belirlenmiştir. Diğer şartlar MACD'in 0 ekseni üstünde AL yada TUT konumunda olmasıdır. (Trigger 2 şartı ile)

DEVA = Günlük olarak 127 bar önce sinyal vermiş ve bant sınırını karşıladığı için portföye alınmıştır. Haftalık olarak ise 50 bar önce sinyal vermiş ve yine bant sınırını karşıladığı için portföye alınmıştır. Bugün itibarı ile günlük portföyde negatif haftalık portföyde pozitif getiri sağlamıştır.

GOODY = Günlük olarak 176 bar önce sinyal vermiş fakat bant sınırını karşılamadığı için portföye alınmamıştır. Haftalık olarak ise 45 bar önce sinyal vermiş ve yine bant sınırını karşıladığı için portföye alınmıştır. Bugün itibarı ile haftalık portföyde negatif getiri sağlamıştır.

Sormak istediğiniz başka bir husus olursa yine cevaplayabilirim.
    𝕯ış𝖆𝖗𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖗 𝖞𝖆𝖟 𝖞𝖆ğ𝖒𝖚𝖗𝖚...

2. Daha önceki sinyalerde al vermiş gibi duruyor. Benim görmediğim bu dirençleri geçmiş olması lazımdı. Zaten ben bu fiyatlardan aldım. Özellikle goodyear da zarar da olsa bekledim. Ve beklemeye devam ediyorum. Fakat al sinyali henüz vermemiş.😣 bu durumda ne yapabiliriz ? Bunun için kullandığı niz çizelge ler ve şablon uyuşmuyor doğrumu?

Günlük ve haftalık sinyallerin oluşmasını beklediği kriterler hem sayısal olarak hem de periyodik olarak farklı olduğu için uyuşmaması normal. Bunu sistemin handikapı olarak algılamak yanlış olur. GOODY'ın sisteme alınmama sebebi bant genişliğinin yüksek olması nedeniyle zamanında riske girilmemesi olarak cevaplanabilir. Band genişliğini dikkate almasa idik, yani günlk olarak portföye alsa idik de % -4.48 zararda idik. Belki önemsenmeyecek bir miktar ama yine de sisteme bağlı kalınması önem arzetmektedir.

4. Hocam bunu temel durumu iyi diye almıştım uzun süre elimde tutuyorum.gercekten sinyal durumuna göre pek iyi değil. Çalıştığınız çizelgeler çok iyi şimdiden takipcinizim. Teşekkür ederim

Bugün #TURGG günlük, #BRMEN , #DESA ve #TKURU haftalık sinyal üretmiştir. Sistemin 1 yıllık geriye dönük GÜNLÜK ve HAFTALIK performansları şu şekildedir.

GÜNLÜK

HAFTALIK

#TURGG ve #BUCIM günlük sinyal üretmiştir.

#SODA günlük sinyal üretmiştir.

Bugün günlük sinyal üreten senet bulunamamıştır. #GEDZA haftalık sinyal üretmiştir. Sistemin son 1 yıllık geriye dönük GÜNLÜK ve HAFTALIK performansları şu şekilde gerçekleşmiştir.

GÜNLÜK

HAFTALIK

Sayfa 14/31 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •