Sayfa 14/18 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 144 madde; 105 - 112 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

1. Bu şirketin fk ve diğer rasyolarının düşmesini bekleyene güneş panelcilerini öneririm.

2.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Bu şirketin fk ve diğer rasyolarının düşmesini bekleyene güneş panelcilerini öneririm.
    Bu düşüncenizi biraz daha açıklayıcı yazar mısınız sayın laylow?Hem biz de bilmediğimiz bir şey varsa öğrenmiş oluruz.

3.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Bu düşüncenizi biraz daha açıklayıcı yazar mısınız sayın laylow?Hem biz de bilmediğimiz bir şey varsa öğrenmiş oluruz.
    Ben en basit şekilde şirketin sektöründe sadece 3 oyuncu olması, dolar bazlı büyüme hedefleri ve Thy'nin AnadoluJet'i 2024 itibariyle Hitit'e vermesinden dolayı çok beğeniyorum. Bu tarz durumlarda da yatırımcılar ve fonlar(özellikle ST1) şirketin düşüşlerinde hep pusuda oluyor...

4.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Ben en basit şekilde şirketin sektöründe sadece 3 oyuncu olması, dolar bazlı büyüme hedefleri ve Thy'nin AnadoluJet'i 2024 itibariyle Hitit'e vermesinden dolayı çok beğeniyorum. Bu tarz durumlarda da yatırımcılar ve fonlar(özellikle ST1) şirketin düşüşlerinde hep pusuda oluyor...
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ben de portföyümde teknoloji hissesinin ve bunların içinde yeni ve iddialı bulduğum için ufak bir miktar ekledim bakalım.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

5. Dün iyiydik ama bugün isteksiz biraz ,tahtacı biraz gaza bazsa iyi olacak.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

6.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Böyle bir güzellikte yalnız olmak bana çok garip geliyor.

Dün Thy’nin yaşadığı sorundan dolayı Hitit’le anlaşma durumu olursa buralar şenlenir.

Zaten 2024’de AnadoluJet cepte…
    Senin dediğin anlaşma durumu sanırım ???

Temettü verse daha hoş olurdu geçen yıl ve bu yılı boş geçmiş 2024 te temettü verir mi sayın laylow

Sayfa 14/18 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •