Sayfa 14/413 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 105 - 112 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Dolares,USD,$ artık ne sembol ise,13.959 u görerek şimdilik zirve yaptı da bizim gocoküz 3.61 zirvesini tazeler mi bugün bakıp görelim.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Çekirge 3.47'den bir kez daha sıçradı.Son sıçrayışı olur inş.
    Bu arada biz anladık onu da bu spek patron ve avaneleri anlamadılar ki her geri gelişte mal kaptırdığını.
    .
    Syg
    Biz de nasiplendik bakalım 3.47 den %10 daha ekledik portföye.Bu tarihi de not düşelim.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. Evet geldiler emmiler.Sürün gari.

4.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Evet geldiler emmiler.Sürün gari.
    Pardon gelenler bit yavrusuymuş.Şaka maka iyi kastınız hacıabi.....

5. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Ben cidden bizim milleti çözemiyorum.Hepsi momentum trader.Yani hacim olacak,kağıt kopacak,ikinci tavandan sonra falan kağıda saldıracak.Aksi durumda şirket ortaklığı yapayım,rasyoları inceleyiyeyim kelepir şirkete yatırım yapayım falan bize uymaz.Bizim millet hacim ister.Günlük yüzde 5 aşağı yukarı oynasın,kripto para gibi olsun o zaman heyecanlanır kağıda dalar.Kumarbaz milletiz.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben cidden bizim milleti çözemiyorum.Hepsi momentum trader.Yani hacim olacak,kağıt kopacak,ikinci tavandan sonra falan kağıda saldıracak.Aksi durumda şirket ortaklığı yapayım,rasyoları inceleyiyeyim kelepir şirkete yatırım yapayım falan bize uymaz.Bizim millet hacim ister.Günlük yüzde 5 aşağı yukarı oynasın,kripto para gibi olsun o zaman heyecanlanır kağıda dalar.Kumarbaz milletiz.
    .
    Sn hkm,
    Bende Gsdho ve 2 adet daha toplam 3 kumbara hissem diyeceğim hisselerde orta uzun vade yatırımcıyım.Bugün 3.47-3.43 arası gsdho daki payımı %20 artırdım.Güniçi trade yaptığım hisselerde var.Kısacası her yiğidin ayrı olurmuş yoğurt yiyişi.Boşverin takmayın ve herkesi kendi haline bırakın.
    .
    Syg

Sn gselman benim maliyet baya iyi bu kağıtda.Turgut adam vurdu deseler farketmez şubat bilançosunu görmeden tek lot satmam. 20 yıldır borsa ile ilgilenirim,böyle bir bilançoya sahip bir kağıda hiç sahip olmadım.Benim için de çok özel bir deneyim olacak,göreceğiz bakalım neler olacak.

Sayfa 14/413 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •