Sayfa 14/21 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 105 - 112 arası.

Konu: GARAN destek ve direnç

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Aynen. Okuyup bilgileniyoruz
    bazen sürekli yanlış algıların doldurup başka bir düşünceye yer vermeyen kafalar için uyarılar yapmama rağmen kafa değil gaz ocağı başı olunca varıp varıp borsa yapıcısının kucağına oturuluyor. mesela teknik analiz.. sosyal medya okunduğunda sanırsınız o kadar kolay, o kadar basit, bir şeyki bilmeyen yok. sanki bakkalda üç tane on liraya satılan gofret kadar değersiz...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Endeks konusunda değerlendirmeniz gayet mantıklı ve basit . Okumak isteyen okur , kendisi için kendi kararlarını verir . Teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Endeks konusunda değerlendirmeniz gayet mantıklı ve basit . Okumak isteyen okur , kendisi için kendi kararlarını verir . Teşekkürler...
    okunur okunmaz ben işin orasında değilim. zaten zevkine yazıyorum. şimdi ben piyasayı bankaların tekniğine göre değerlendiriyorumya.. bir kaç tane çizgi çekerek, üç beş tane kıytırık terim kullanarak bir şey yaptığını sananların çoğunlukta olması. doğruyu söylememö gerekirse ben kimsenin aldığına karışırım, ne sattığına, nede yanlış yoldan gittiğine, ama yazılmaması gerekirken bazen yazıyoruz işte... neyse herkese bol şanslar... ilginiz için teşekkür ederim
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    okunur okunmaz ben işin orasında değilim. zaten zevkine yazıyorum. şimdi ben piyasayı bankaların tekniğine göre değerlendiriyorumya.. bir kaç tane çizgi çekerek, üç beş tane kıytırık terim kullanarak bir şey yaptığını sananların çoğunlukta olması. doğruyu söylememö gerekirse ben kimsenin aldığına karışırım, ne sattığına, nede yanlış yoldan gittiğine, ama yazılmaması gerekirken bazen yazıyoruz işte... neyse herkese bol şanslar... ilginiz için teşekkür ederim
    Teşekkürler...

bugün gerçekten terlettiler.. ama bankalarda hiç bir sorun yaşanmamasına rağmen satılcılı gösterek kapatmasını ve endekslerdeki güçlü satışların ciddi olmadığını düşünmeme neden oldu.. p.tesi gün uyduruk bir haberler piyasayı ters köşe bile yapabilirler. nasıl bir habermi? o.ooo.. onlarda öyle eksoz varken onlarcasını bulurlar. sonuç olarak bugünden itibaren piyasaya olumlu yansıtılarak düşecek her haber şhort kalanların terse yatmasına neden olabilir...
    Son düzenleme : karar_anı; 29-01-2021 saat: 18:44.

sabah sabah bankaların aceba gerçekten hava kaçıran bir yerleri varda benmi göremiyorum diye kontrol üstüne kontrol yapıyorum ama bankalarda öyle patlak bir delik bulamıyorum. birde piyasanın lokomotifi GARAN ın gün içindeki direncini geçmesine rağmen tekrar salmasını, aceba göstererek almak istemediğinden dolayımı geri saldı diye düşünüyorum. velhasıl var bu işte bir çapanoğlu... ayrıca bunları yazarken sesli düşünüyorum. yani kimseye yön vermek için yazmıyorum, haddimede değil. adet yerini bulsun diye yazıyoruz işte...

daha iyi anlaşılmak için birde şöyle bir şey var onu yazayım istedim. aslında ne kadar bankalar üzerine yorum yapsamda, garan şu tarafa gidiyor, ykbnk bu tarafa gidiyor, desemde genel olarak piyasada söz sahibi oldukları içindir. değilse beni çokta fazla ilgilendiren hisse değiller. daha doğrusu endeks aşağı gidiyormuş, yukarı çıkacakmış, gibi hareketlerlede ilgilenmeden kendi önümden yiyen birisiyim. her oyuncunun farklı farklı enstrümanlarla pozisyon aldığı bir girdap ın içinde ortak yol bankalar olduğunu düşündüğüm içindir. biraz daha ileri gidecek olursam, bu tür paylaşımlar bende dahil boş boğazlıktan başka bir şey değil ama böyle bir panayır kurulmuş bizde eğleniyoruz işte...

sayfa GARAN destek ve direnç olunca,

9.11_ uçurumun kıyısı

9.15

9.32_ aşağımı gidiyoruz, yukarımı gidiyoruz, diye merkez olarak kabul ederek...

9.39

9.45

9.49

9.54

uzun lafa gerek yok. bana güzergah bu şekilde...

Sayfa 14/21 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •