Sayfa 14/31 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Viop takip

varant son haftasında ağız tadıyla bir iş yaptırmazlar artık... aha çıktı aha düştü ile geçecek son bir hafta
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

en tehlikeli pozisyonlar dipten kavrayıp yukarı fişekleyen tepeden yuvarlanıp aşağı düşen kağıtlara ters oynamak adamı gerdirir
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ne kalemi ile, nede çizgisi ile, ilgileniyorum. ama bazen lafı gediğine koyuyor

https://youtu.be/UUY7phSyYdU

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Varant sadece net dusus ya da cikis kanallarinda is yapar kardesim.ben 2011-2013 cikisinda iki tane ev alip super emekli oldum varant piyasasindan

Ama su anki piyasayi ben hic gormedim.garanti % 14 giderken isc %3 vakif %6 yapi %4 halk %2 dusuyor.ak sadece %3 deger kazaniyor.

İmkb 30 icinde 10 hisse yukseliyor ama ufaklarin neredeyse tamami *2 yapiyor

Endeks 106 dan 112 ye gidiyor 30 endeksten sadece bu 10 hisse net prim yapiyor.

Seans %2 arti iken garantiye 10 kademe satis yapiyor neredeyse piyasada panik satisi ortaya cikiyor.

Longdum ama birak ekrani kapatip disarda gezmeyi mutfaktan cay alip gelemedim rahatca tedirginlikten.

Yani doviz ve faizdeki pis kokunun kat ve kat fazlasi borsadan geliyor.dogallik yok para girisi yok mantik yok en onemlisi de huzur yok.

İnat var.hani diyorlar ya inadina ..... parti.kokunun kaynagi belli bence
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Varant sadece net dusus ya da cikis kanallarinda is yapar kardesim.ben 2011-2013 cikisinda iki tane ev alip super emekli oldum varant piyasasindan

Ama su anki piyasayi ben hic gormedim.garanti % 14 giderken isc %3 vakif %6 yapi %4 halk %2 dusuyor.ak sadece %3 deger kazaniyor.

İmkb 30 icinde 10 hisse yukseliyor ama ufaklarin neredeyse tamami *2 yapiyor

Endeks 106 dan 112 ye gidiyor 30 endeksten sadece bu 10 hisse net prim yapiyor.

Seans %2 arti iken garantiye 10 kademe satis yapiyor neredeyse piyasada panik satisi ortaya cikiyor.

Longdum ama birak ekrani kapatip disarda gezmeyi mutfaktan cay alip gelemedim rahatca tedirginlikten.

Yani doviz ve faizdeki pis kokunun kat ve kat fazlasi borsadan geliyor.dogallik yok para girisi yok mantik yok en onemlisi de huzur yok
    .

İnat var.hani diyorlar ya inadina ..... parti.kokunun kaynagi belli bence
    varant reklamı yapmış gibi olmayalımda bende her türlü zorluklarını yaşayarak tam on yıllık bir mücadele sonucu belirli bir seviyeye gelmiş birisiyim. evet varant ilk dönemler ilgi çekmek için güzel paralar kazandırabilen bir enstürmandı. bunu sizin gibi değerlendirenlerde olduğu gibi daha sonra maalesef misli misli fazlasını verip hayatını mahvedenler bile olmuştur. inat filan artık tecrübeli bir oyuncu için çok geride kalmış alışkanlıklardır. akıllı ve tecrübelii bir oyuncunun iki tercihi vardır. ya başarılı olduğu en iyi enstürmana yoğunlaşarak bunun üzerinde durmak, yada başarısız biri bu işler bana göre değilmiş diye yolun neresinden olursa olsun geri dönmektir. kimse kimsenin ne yapabildiğini bunu neye göre yaptığını kimse bilemez. olayı ancak kendi penceresinden değerlendirebilir. huzur konusuna gelince ben şahsen bugün genç normal düzenli bir hayatı olan birisi olmuş olsam borsa"nın kenarından geçmem isterse dünyaları kazandırsın. eroin gibi morfin gibi bir şey bu nalet olsun... her şey para değil

Eski CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün'ün, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında ortaya attığı iddiaları araştırmak üzere İçişleri Bakanlığınca bir mülkiye müfettişi görevlendirildi. Kaynak: İçişleri Bakanlığı, Aygün'ün Yavaş hakkındaki rüşvet iddiası için müfettiş görevlendirdi

bu haber sebepsiz kuş uçmaz hesabı satıcılı açmak için bir bahane olabilir

haber ilk etapta ne kadar ciddi gibi görünsede ben çok derinlikli satışlar olacağını düşünmüyorum. biraz korkutmak isteyebilirler ama günü tahteravalli yaparak tamamlarlar diye tahmin ediyorum

Sayfa 14/31 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •