Sayfa 14/40 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 316 madde; 105 - 112 arası.

Konu: OTTO - Otto Holding

1. yeni görmüş toplantıdaymış yaazmış ben ned edim mazeret belli toplntıları bitmez dinden bahseder cumaya gitmez

2. 3,18 den aldım 500 zarar tekar 3 ün altına inerse vedalaşacam ne yazık ki hiç çıkacak gibi değil
    referandum öncesi nakite dönmek en mantıklısı aslında adamlar vurkaç yapıyor sürekli
    Son düzenleme : manifestoon; 07-04-2017 saat: 15:15.

Bu hisseyi teknik bilenler bile izleyemiyor...Zamanında çok zarar yazdık bundan...O nedenle canını sıkma...

Alıntı Originally Posted by manifestoon Yazıyı Oku
    3,18 den aldım 500 zarar tekar 3 ün altına inerse vedalaşacam ne yazık ki hiç çıkacak gibi değil
    referandum öncesi nakite dönmek en mantıklısı aslında adamlar vurkaç yapıyor sürekli

4.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    yeni görmüş toplantıdaymış yaazmış ben ned edim mazeret belli toplntıları bitmez dinden bahseder cumaya gitmez
    Görende iş adamı sanacak Ya da Başbakan
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Yav nakite dönüyo fiyatı revize etmesi 16 nisanı görecek artı kimse tahta yapması için seçim öncesi parada vermez dakko dukka dedi 300 kişi aldı 50 kişi karda diğerleri zararda dikkat edin çıkabilir ama çok canda yakabilir ytd

Güzel bir şirket ziyareti idi. Hangi şirkete yatırım yaptığımızı bilmek lazım !!!

Herşey spekülasyon değil, bu tarz şirketler nasıl faaliyet gösteriyor, gidip görmek lazım.

Düzce tarafından geçerseniz mükemmel doğası ve harika organik kahvaltısını yapmadan geçmeyin derim

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!

7. nasıl para kazanabiliyormuymuış dükkan ortaklar diyeydın

8. taç ta bir şey olmazsa dakka dukka tanımam

Sayfa 14/40 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •