Sayfa 14/213 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 105 - 112 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1. arkadaşlar ekran başında olamayacağım seans sonuna kadar muhtemelen. istediğiniz kağıtlar varsa buradan yazarsınız hafta sonu bakarım. herkese bol kazançlar. arada gelebilirsem bakarım yine yazdıklarınıza
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    CRFSA için
    60 dakikalık grafiklere göre 6,87 yukarıda önemli bi nokta buraya gelip kırabilirse 7,03 ve 7,19 bantlarına doğru bir hareket görebiliriz. direnç olarak ise ilk etapta 6,65 aşağı kırılması durumunda da 6,52 ve 6,35 bantlarına doğru gevşeme olabilir diye düşünüyorum. bilançosunu da iyi bir incelemek gerekir. YTD. kendi görüşümdür.
    eline sağlık

3.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    arkadaşlar ekran başında olamayacağım seans sonuna kadar muhtemelen. istediğiniz kağıtlar varsa buradan yazarsınız hafta sonu bakarım. herkese bol kazançlar. arada gelebilirsem bakarım yine yazdıklarınıza
    işin gücün rast gitsin hocam !

öğrenme amaçlı soruyorum. derinlik ekranında örneğin 3,24 kademesinde 85000 lot var kademeler 3,25-3,26-3,30 diye gidiyor. tekrar 3,24 kademesinde bu sefer 496000 lot var. bu ikinci 3,24 teki çok lot ne oluyor hocam ?

gerçi emir değiştirme olduğu sürece pek bir ehemmiyeti de yok olabilir belki ?

4.  Alıntı Originally Posted by CARPEDİEM Yazıyı Oku
    işin gücün rast gitsin hocam !

öğrenme amaçlı soruyorum. derinlik ekranında örneğin 3,24 kademesinde 85000 lot var kademeler 3,25-3,26-3,30 diye gidiyor. tekrar 3,24 kademesinde bu sefer 496000 lot var. bu ikinci 3,24 teki çok lot ne oluyor hocam ?

gerçi emir değiştirme olduğu sürece pek bir ehemmiyeti de yok olabilir belki ?
    muhtemelen genelde destek ve direnç olarak çalışabilecek noktalarda çok birikir lotlar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.

5.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    muhtemelen genelde destek ve direnç olarak çalışabilecek noktalarda çok birikir lotlar.
    yanıtınız için çok teşekkür ederim hocam.

6. herkese hayırlı akşamlar ve hafta sonları dilerim !!!

7. Bende herkese iyi haftasonlari dilerim. Haftasonu stediklerinize bakabilirim varsa yazarsiniz arkadaslar

8. Sn Jamiryo, öncelikle hayırlı olsun. Müsait olduğunuzda Denizbank rica etsem.
    Teşekkürler.

Sayfa 14/213 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •