Sayfa 14/114 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon
Arama sonucu : 907 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

Finansallar güçlü gelecek herhalde.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Tavanımız hayırlı olsun.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Çıkış trendi gücünü koruyor.,,hacim de destekliyor.,,daha ne olsun.

Tavana gidiyoruz.

tarihi zirve 8.31,,bilançoya kadar çanağı tamamlayabilir,,sonra dinlenme gelir.
    ama bilanço yüksekse,durmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    tarihi zirve 8.31,,bilançoya kadar çanağı tamamlayabilir,,sonra dinlenme gelir.
    ama bilanço yüksekse,durmaz.
    sn. olımpik forum sende iyi hisseleri hiç kaçırmıyorsun bakıyorum...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    sn. olımpik forum sende iyi hisseleri hiç kaçırmıyorsun bakıyorum...
    1-Konjöktürü çok iyi okumak lazım,,eldeki verilerle önümüzdeki günler hangi hisseler hareketlenir,,bunu iyi tahmin ettin mi,gerisi çorap söküğü gibi geliyor.
    2-Hadi bir sır vereyim,,sonu AŞ olan hisseleri takip edeceksin,,odaş,kerevitaş,tukaş ve vs,,,,netaş da bir zamanlar çok kazandıktan sonra sonu AŞ ile biten hisseleri almaya başladım.

Güzel bir hafta olsun..
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

Sayfa 14/114 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •