Sayfa 14/1002 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bi alttaki video çok komik
    Sohbet

A Haber
    @Ahaber
    Sakarya'da ilginç olay! Evin bodrumunda ayı buldular http://ow.ly/IzVI50Ex6PI

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Benim araba 103.000 km.de..

Ama desenki burasi Almanya, anlarim, Canadaya 10 basar, haklisin.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hammadde fiyatlarındaki ve tüketimdeki artış sürdükçe en az 3 ay daha yukarı gider sonrası belirsiz
    başkanım geçen ay da biden soykırım lafını kullanacak dedim o kadarını da yapmaz dediniz..

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ölü sayısı düşmüyor ağır hasta sayısı ise düzenli artıyor. Ağır hasta sayısı azalmadan bu iş düzene girmez
    Önce vaka düşer sonra ağır hasta ve ölü sayısı diyor fahrettin bakanımız. Yani haftaya düşer onlarda.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    başkanım geçen ay da biden soykırım lafını kullanacak dedim o kadarını da yapmaz dediniz..
    Demiş olabilirim elindeki kozu bu kadar çabuk harcayacağını düşünmedim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Abd de önümüzdeki 2 ayda gelecek enflasyon rakamları konusunda bi fikriniz yada öngörünüz var mı
    Başkan Deniz Bey'in öngörüleri kesmedi mi. Sağlam gömecen Benjamine.

7.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Eşim doktor görevi covid 19 hastalarının tedavisi.!!
    Avrupa sağlık örgütünün düzenli yayınladığı Çin aşısı hakkında makaleler var.!!
    Kardeşim durmadan sallıyorsun artık kahaka atıyorum desteksiz sallamalarına küçükken sallardık böyle cevapta şey verirdik nereden biliyorsun diyene benim amcam bu işlerde o biliyor tarzı sallardık sen de böyle yapıyorsun. Doktorum birçok doktor arkadaşım ve prof hocalarım var hiçbiri böyle bir şey demedi cehaletten ancak böyle bir şey söylenebilir diye düşümüp cehaletinize veriyorum

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Böyle bir süreçte desteksiz şeyler paylaşıyorsunuz .. Asiyi beğenmeyebilirsiniz ama çöp veya olmayın dememelisiniz , bu ısın vebali var insanları böyle etkilememek lazım .. Benimde yakın doktor arkadaşlarım var nedense sizin dediğiniz gibi demiyorlar .. Bırakın herkes kendisi tercihini yapsın şu zamanda bu tür şeylere gerek yok
    yüz verirsen ayıya gelip sıçar halıya..

Sayfa 14/1002 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •