Sayfa 14/158 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1257 madde; 105 - 112 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Sumaş Nisan dada tam kapasiteye devam.

http://www.ahsapglobal.com/osb-panel...k-gunleri/395/

2. Burdada bir çin malı sıkıntısı olmaz umarım.Aynı zamanda ülkenin temel sorunu göze çarpıyor.Bazı firmalar üretim yapıyor bazıları direk ithal getirerek çalışıyor.Üretmemiz lazım.Teşekkürler bagbozumu.

3.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Burdada bir çin malı sıkıntısı olmaz umarım.Aynı zamanda ülkenin temel sorunu göze çarpıyor.Bazı firmalar üretim yapıyor bazıları direk ithal getirerek çalışıyor.Üretmemiz lazım.Teşekkürler bagbozumu.
    Birşey değil sn.viking. Şimdilik ithal malların çok bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum; hem stokla çalışmaya başlamışlar hemde maliyetleri döviz bazında olduğu için. Yerli üreticiler ise özellikle Sumaş, stoksuz tam kapasite ve maliyet avantajıyla çalışıyor.

4. Sumaş 11 Haziran 2018 Derinlik-Takas-Grafik Bilgileri:

5. Arkadaşlar üst tarafta derinlik verilerini gönderdiğim SUMAŞ ile ilgili olarak bugün çok ilginç bir alış oldu;Bir süredir 8,5 TL den yaklaşık 25.000 lotla tahtaya sürekli satış yapan gurubun malını bugün 6-6,1 TL arası aldılar ve bugün ilaveten 15.000 lotta satışa koydukça birileri seans sonlarına doğru tüm malı aldılar;neticede 41 bin lot mal döndü bugün ve kısa vade 6 TL DİP YAPTI.1 milyon piyasada malı olan için iyi bir rakam bu ve piyasa öncesi işlem yapıyor.Ama en önemlisi önümüzdeki dönem için hissenin bana göre istediği an piyasa öncesi pazardan ulusal pazara çıkma işi vede yılbaşından beri sunta fiyatlarının uçuşa geçmesi (70 tl lik sunta fiyatı 150-170 TL fiyat bandına 4-5 ayda oturdu(malzemelerin çoğu TÜRK malı ,fiyatı dolara göre belirleniyor..Şirketin 3 aylık vergi dairesine bildirdiği süper kar,şirketin tam kapasite çalışması ,şirketin kasasının 13 milyon TL para dolu olması ve banka kredi borcu olmaması pozitif;şirketin önümüzdeki dönemde beklentilerini iyice arttırıyor.Bakalım takip edelim neler olacak,bol kazançlar...

6. Bilgiler için teşekkürler Sn.sensor. Piyasada hisse sayısı sınırlı ve kıymetli, fiyatlarda iskontolu olunca hemen toplanıyor.

7. 26.04. 2018 tarihindede 4.90 fiyattan 70bin lot işlem görmüştü.Orayıda inceleme ihtimaliniz varmı.Alan kişiler aynımı.Bunu bilme imkanımız en azından aracı kurum aynımı diye bilme ihtimalimiz varmı?Başka bir olay da yönetimde 4.86 fiyattan baya bi hisse kendi aralarında satış olmuştu arzın hemen sonrasında kap a haber vermişlerdi.Bu piyasa şartlarında genede güzel bir hisse olarak bakıyorum.Verdiğim bilgileri sizinkiyle karşılaştırma imkanınız varmı?Şimdiden teşekkürler.

8. Bu takastan anladığım A1 capital sattığını almış 400 fazla ile.Doğrumu anlamışım
    Doğru ise bunun bir anlamı varmı.

Sayfa 14/158 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •