Sayfa 140/200 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. çaktırmadan bir kademe daha çaldılar. Güya 1.17 kapattı. Dün 1.17, 1.18 kapamıştı. bugün 1.16, 1.17 kapattı. olsun hacim düşmüştü....ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Son düzenleme : illim; 16-12-2020 saat: 18:56.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. günlük görünüm

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. 5 saatlik grafikte bir çekik bıraktı bakalım yarın ne olacak...

5.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Ben bunu hiç anlamadım. düşerken işlem hacmi zayıfsa, benim kaybım daha mı az oluyor. Rıza bunu hep yapıyor. Hacimli hacimsiz düşürüyor. Birde şu söylem var " SATMAZSAN ZARAR YAZMAZ" Ya arkadaş ben bunu süs olsun diye almadım dı. Alacağım aldığım değer yaratacak, ben satıp kar edeceğim. Ben bu söylemlerden bir şey anlamıyorum. Ben çok gördüm hacimsiz düşüp yıllarca diplerde sattığını. neyse olsun düştüya Allahtan hacisiz düştü.ytd
    Bunda anlaşılmayacak bişey yok.Hacimli düşerse bir dk durmam satarım hisselerimi. Hacimsiz düşerse stop seviyeme geldimi yine gözünün yaşına bakmam satarım.Sen anlamıyorsan ben ne yapıyım yine anlamadıysan biraz kaysı ye 🤨

6. Fazla kayısı da tehlikeli hele arkasından su içersen ....
    Hisseye gelince hemşo , valla ağalar nereye isterlerse oraya götürüyorlar benim düşüncem tahta aşırı kontrollü ,,,düşüncem odur.
    Siz nasıl düşünüyorsunuz ?
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

7.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Bunda anlaşılmayacak bişey yok.Hacimli düşerse bir dk durmam satarım hisselerimi. Hacimsiz düşerse stop seviyeme geldimi yine gözünün yaşına bakmam satarım.Sen anlamıyorsan ben ne yapıyım yine anlamadıysan biraz kaysı ye ��
    kağan efendi, anlamayan sensin. DİYORUMKİ, KAĞIT HACİMSİZDE DÜŞSE,HACİMLİ SATIYOR. İSTERSEN GÜNLÜK KADEME ANALİZLERİNE BAK.
    kayısıda bir alamet olsa, eminol sen şu uçup kaçan şirketlerde olurdun taze kuru gibi, benim yanımda olduğuna göre senin yediğin kaysılar sadece kabızlıgına iyi gelmiş.

8.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Fazla kayısı da tehlikeli hele arkasından su içersen ....
    Hisseye gelince hemşo , valla ağalar nereye isterlerse oraya götürüyorlar benim düşüncem tahta aşırı kontrollü ,,,düşüncem odur.
    Siz nasıl düşünüyorsunuz ?
    kağan bak, tercubeli şahıslar nasıl belli oluyor.Valla hem tahtaya hem kayısıya hakim.

Sayfa 140/200 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •