Sayfa 140/1043 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    aygaz güzel bir hisse bu sene güzel yerlere gidecek ama siz kısa düşünüyorsanız o zaman başka tabii.mayıs ayı piyasalar için olumlu ostim alabilirsiniz bunu sadece bilgi olarak söylüyorum YTD tabiki karar her zaman sizin
    Ostimdeki beklenti nedir acaba?İşleri de bu ara çok iyi değildir sanırım.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    size göre patlak cıkmış olabilir benim için daha başlangıç bunu ilerki zamanlarda gözden gecirmeni isterim ytd
    Valla bilanço bomboş 5 milyon civarı nakit var ciro yok 12 milyon alacak var, 660 bin ştirak var nasıl girişim ortaklığıysa !!
    Neyse Pazartesi 1000 lor alıp koyalım kenara sizin hatrınıza😀

3. Değerli hocam endeksten yana kısada duzeltme beleyen hocalarimızın tersine
    Siz önümüzdeki ay için pozitif düşünüyorsunuz. Endeksten yana biraz kafam karıştı. Sermaye küçük bir mevla kalmış ancak tek hisseye yeter.affınıza sığınarak bir ev almak için yola girdiğim bu borsa maceramdan sermayenin yüzde doksanı kaybedip. Onun için psikolojimi tahmin ediyorsundur. Gözünüze gözüken ALARAK, OSTIM, TKFEN, TEKTU, OZGYO, MEPET, AYGAZ,NUHCM (prensip gereği bankaları almıyorum )bunlar içinde YTD.olmadan hangi limana yanaşsak daha mantıklı olur. Sizden Allah rızası için yardımlarınızı bekliyorum. Allah sizden razı olsun.

Bu hafta yukselesini beklediğim hisseler!Adana
    Bucim
    Unyec
    Glyho
    Gerel
    Gözde
    Vakko

Elimde olan ve bu hafta satacağım hisseler
    Banvit
    Kront
    Gözde
    Vakko

Asla yatırım tavsiyesi değildir!
    nuhcm bu hafta ile tekrar radara girdi sistem al vermiş durumda artık yeni hedeflerine doğru gideceğini umuyorum bu ay 9.50 üzeri kaldığı sürece yön yukarı orta vade 20 beklentim devam ediyor virüs ve jeopolitik riskler artmassa tabii bun tür olaylar her zaman analizleri çöp ediyor
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Adana
    Bucim
    Unyec
    Dzgyo
    Glyho
    Gözde
    Gerel
    Prkme
    Vakko
    Yatırım tavsiyesi değildir!
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Önümüzdeki haftalarda değerli ve ucuz kağıtlar dan hangisi pirim yapabilir ? Ostim , hedef, Boluc, akisgayrimenkul, karsu tekstil, global yatırım holding , atlas, cemas, Dmsas, yataş. Bunlar çelik hocanın bahsettiği fiyatlar i ucuz ve az pirim li kağıtlar..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Değerli hocam endeksten yana kısada duzeltme beleyen hocalarimızın tersine
    Siz önümüzdeki ay için pozitif düşünüyorsunuz. Endeksten yana biraz kafam karıştı. Sermaye küçük bir mevla kalmış ancak tek hisseye yeter.affınıza sığınarak bir ev almak için yola girdiğim bu borsa maceramdan sermayenin yüzde doksanı kaybedip. Onun için psikolojimi tahmin ediyorsundur. Gözünüze gözüken ALARAK, OSTIM, TKFEN, TEKTU, OZGYO, MEPET, AYGAZ,NUHCM (prensip gereği bankaları almıyorum )bunlar içinde YTD.olmadan hangi limana yanaşsak daha mantıklı olur. Sizden Allah rızası için yardımlarınızı bekliyorum. Allah sizden razı olsun.
    siz bu konuda baya yıpranmışsınız sağlık herşeyden önce gelir ytd olarak zaten paylaştım öngörülerimi seçim yapmak lmak yada almamak tamamen sizin karrınız stop borsada cok önemli bunu yapamassanız sonuçları ağır olur malum gün içersinde acıklamalar ani gelişmeler jeopolitik sorunlar oluştuğunda piyasa acımasızlaşır teknik temel anlamı kalmaz

7. Hocam çok sıkıntılı günlerden geçtik ve bu borsada stop yapmanın nekadar önemli olduğunu yaşayarak tecrübe edindik. Yukarda saydığım tekniği güzel olanı rica etsem mümkün mü? Teşekkürler hocam.

bu hafta albrk .mepet.tekfen gibi hisselerde posizyon açmak mantıklı geliyor. şu hisselerde artık durmak mantıklı gelmiyor glryh.retalp. lkmnh. cünki sosyal medyada 40 lar 50 ler konuşulmaya başlanmış hastalık ülkemizde yavaş yavaş düşmeye başladı
    merhaba,

glryh ve rtalb 5 katı geçti hesaplamadım artık da lkmnh 'e ne oldu, onu anlamadım?
    sağlık hisselerinden çok ümitliydim...
    çoğu bilişim,gıda,ilaç hisseleri dipten en az 2 kat tepki verdi ama lkmnh'in dibi 4.25 ve şu anki değeri 6.40...yani %50 anca tepki vermiş...
    ara ara sizi takip ederim,
    rtalb ile lkmnh i karşılaştırmanıza şaşırdım..
    yeni merilyn'in de sağlık sektörünün önümüzdeki yıllarda öneminin daha da artacağına dair raporu varken ve normalde de böyle olması gerekirken, lkmnh 'de ilginin azalacağını düşünmüyorum...

dil sürçmesi oldu sanırım...

kesinlikle al sat yat tut tavsiyesi değildir...

Sayfa 140/1043 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •