Sayfa 140/344 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2749 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bistte zarar eden sirket ralli yapar kar eden degil...cimentolarin bugun ki durumu spor hisselerin durumu bunu gosteriyor...yatirim yok kumar var bistte...
    Aynen öyle usta
    Ama güzel haber vereyim
    Spek hisseler üç tabanda tüm mali verir
    Yarın deva üçüncü tabanı yer
    Az daha düşer sonra yatağa satarız

Ayrica
    Alcar almakta fayda var az olsun varsın
    Bugün çok iyi durdu
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Aynen öyle usta
    Ama güzel haber vereyim
    Spek hisseler üç tabanda tüm mali verir
    Yarın deva üçüncü tabanı yer
    Az daha düşer sonra yatağa satarız

Ayrica
    Alcar almakta fayda var az olsun varsın
    Bugün çok iyi durdu
    Ytd
    Dedigin hisseler gozu kapali cikti selec yerinde sayiyor....

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Dedigin hisseler gozu kapali cikti selec yerinde sayiyor....
    Selec 8 üstüne pahalı bulur dedim piyasa
    Ama
    Bugün 20.000 kişilik bir ilçede Selçuk ecza aracı gördüm.
    İçi tıka basa ilaç dolu
    Bilanço güzel değil çok çok güzel gelecek
    Görünen o
    Bilançonun geçen seneye göre iyi gelmesi durumunda 9.ile 9.5 hedefim hala duruyor
    Bir
    Bomba haber daha vereyim... az sonra
    Ytd..

4. Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Bence selec in durumunu borsa psikolojisi açısından da değerlendirmek lazım. Sizce şu an selec in prim yapamamasının nedeni ilaç satışlarının düşeceği beklentisi olabilir mi? İlaç satışı düşse bile etkisi 2. Çeyrekte görülecek. Daha salgın nedeniyle sektörel avantajını bile fiyatlamadan piyasanın bu kadar ince düşüneceğini sanmıyorum. Öve öve bitirilemeyen hekts bile bugün vasat bilanço getirdi. Selec geçen sene ilk çeyreğin aynısını getirse ne olur ki? Bir tur aşağı verip yine alırlar yukarı bence. Şu an olay tamamen bezdirme/mal toplama işi diye düşünüyorum. Sadece karlılığını koruyacak olması bile şu şartlarda yeterli bir beklenti. Gel gör ki son 1 buçuk ayda endeksten negatif ayrıştık. Açıklanabilecek bir durum değil.
     Alıntı Originally Posted by darat6741 Yazıyı Oku
    Selamlar ,

Portföyümün iki büyük hissesisnden bir Selec ve diğeri olmasaydı(ismen) boş boş kağıtların yüzde yüz yaptığını görüp, esas iş yapması gereken Selec�in ise oldukça gerilerde kalması nedeniyle moralim oldukça bozulacaktı doğrusu.
    Hele ki devaları satıp da bunun pozizsyonunu arttırdığım için duble kafayı yiyecektim
    Birincisi , elimdeki örnek uzay az ve Bodrum�da yaşıyorum o nedenle tüm Türkiye�ye uygulanabilir bir data mıdır bilemem ama Eczanelerin satışlarının da düştüğünü , eczacılarla yaptığım konuşmalardan tespit edebiliyorum, lakin devletin güvence altına aldığı ilaç sayısının artması ve şubat ayı zammı ile geçen seneki cirolar yakalanabilir mi ona bakmak lazım
    İkincisi diyelim ki bu ciroların daha aşağısında kalıındı, o zaman da benzin gibi ana kalemlerdeki düşüşün kar marjına etkisine bakmak lazım
    Üçüncüsü, elindeki parayla ne yapacağı ki piyasa değerinin 5�te birine yakın bir nakti var ve fakat geçen senelerde gelen finansal gelirin ciddi oranda düşeceği de yine malumunuz
    Lafı fazla uzatmadan, şirketin pozitif olduğu kadar negatif gelişmelerinin de olduğu bir dönemden geçiyoruz, belki ikinci çeyrek daha da kötü geçecek belki başarılı bir ilacın, aşının bulunması ile cirolar patlayacak, belki bir ilaç şirketi alacağız belki parayı vadelide tutmaya devam edeceğiz, ne yazık ki şu ana kadar şirketten gelen detaylı bir bilgilendirmeye rastlamış değilim, bu konuda daha net fikri ya da bilgisi olan var ise yazsın lütfen
    Benim bu şirketi tercih nedenlerim şunlar oldu
    1 finansallarının cazibesi(sektörel olarak)
    2 pazar payı
    3 elindeki nakit
    4 bu kriz nedeniyle sektörel avantajı

Ama ne yazık ki günün sonunda borsamız bunlara ilk etapta bakmıyor ve ben de spek�in henüz yeteri kadar hisse toplayamadığını ve bir miktar daha oldukça volatil bir hisse ile karşı karşıya kalacağımız düşünüyorum

Herkese bol kazançlar
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Borsanın kısa vade için en önemli kuralı ne yazık ki spektir.Sadece ve sadece onun dediği olur.Ama,sadece kısa vade.İyi kağıt mutlaka gerçek değerini bulur.Bence Selec böyle bir hisse...

Hayırlı sabahlar
    Deva 3 tabanı bozdu tavan kaparsa
    780 i test ederiz

7. Kamera şakası gibi kağıt buuu. O inat ben inat Allah sonumuzu hayır eylesin.

ytd değildir.

Sayfa 140/344 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •