Sayfa 141/243 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Kriptocu arkadaşım siddeti artırdı. Tam saha pres uyguluyor bana. Yine denedim bu sefer kimlik doğrulanmadı diyor. Acamadim hesabi. Allah işte izin vermiyorBir kac sinyal söyledim akşamına yaptı vallahi teknik iyi işliyor. Ama tekin degil

Biz bugun aklınızın alamayacagi kadar cok şeker aldık marketten. Aksama başlıyorum yemeye bayram sonuna anca biter

İyi iftarlar

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Kriptolarin normal paritelerden farki var mi ki? Altin gibi sagi solu belli degil...amenna!

Ama 7 gun piyasanin acik olmasi harika biseymis. Ben kendi adima oyle olduğunu bilmiyordum.

Altinda satis tarafina gectim ben, demin baktim bekleyen satış emrim devreye girmis. Ama yine de bu kisa zaman diliminde o kadar mesafeyi gidip geri gelebilmesi...at gibi!!

Size de iyi iftarlar
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Kriptocu arkadaşım siddeti artırdı. Tam saha pres uyguluyor bana. Yine denedim bu sefer kimlik doğrulanmadı diyor. Acamadim hesabi. Allah işte izin vermiyorBir kac sinyal söyledim akşamına yaptı vallahi teknik iyi işliyor. Ama tekin degil
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Bence farki var Selim bey. Kriptolar kontrolsüz. Birde bunlari yazilimcilar olusturuyor. Karsiligi yok diye biliyorum. Sanal.

Bu olay dunyada kaosa neden olacak diye düşünüyorum.. Cunku elle tutulur birsey yok ortada. Ve çalışmadan kazanca teşvik ediliyor herkes. Kimi duysam kriptodan para kazanıp isi bırakacağını soyluyor. Peki sen bırakırsan o bırakırsa kim yapacak dunyadaki isleri? Kazananlarda durum bu. Kaybedenler zaten intihara meyilli.

Nerden baksaniz elde kalıyor bu kriptolar.
    Fx de bir denge var. Olmak zorunda. Devletler müdahale ediyor ani hareketlere.

Simdi size cazip geliyor zamandan dolayi. Ama kriptolarin sayısı her geçen gün artıyor. Hangi birinin grafiğini inceleyeceksiniz nasil baş edeceksiniz bu karmaşayla?

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Kontrol olmamasi teziniz mantikli geldi bana da... Aslinda pek de bilmiyorum. Kriptolardaki asiri dalgalanmalara müdahale edebilecek veya eden büyük ve üst bir kurul var mı dünyada?

Bunun dışında günden güne kripto sayısının artması kriptolar da işlem yapanı olumsuz etkilemez, hatta çeşit sağlar, güzel bile olur... Bir iki ay öncesine göre kıyasla bitcoin da daha az get var bu aralar. Beklediğimden daha da hızlı oturuyor. Altından çıkan yatırımcının nereye gittiği belli oldu. Bir gün evet bunun fişini çekerlerse, ve eğer buna dur diyen bir makam olmazsa dünyanın çivisi çıkar

Selamlar
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bence farki var Selim bey. Kriptolar kontrolsüz. Birde bunlari yazilimcilar olusturuyor. Karsiligi yok diye biliyorum. Sanal.

Bu olay dunyada kaosa neden olacak diye düşünüyorum.. Cunku elle tutulur birsey yok ortada. Ve çalışmadan kazanca teşvik ediliyor herkes. Kimi duysam kriptodan para kazanıp isi bırakacağını soyluyor. Peki sen bırakırsan o bırakırsa kim yapacak dunyadaki isleri? Kazananlarda durum bu. Kaybedenler zaten intihara meyilli.

Nerden baksaniz elde kalıyor bu kriptolar.
    Fx de bir denge var. Olmak zorunda. Devletler müdahale ediyor ani hareketlere.

Simdi size cazip geliyor zamandan dolayi. Ama kriptolarin sayısı her geçen gün artıyor. Hangi birinin grafiğini inceleyeceksiniz nasil baş edeceksiniz bu karmaşayla?
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Sn Yörük Fringe de 5.bolumdeyim. Ama her vuku bulan olayi Dr Bishopun geçmişteki deneylerine baglamaları biraz saçma geldi. (Tabi olayların arkasinda eski ortağının teknoloji şirketinin çıkması yumuşatıyor bu saçmaligi) Imkansiz olan hersey için bir alet var. Her bölümde bir yerlerden cikartiyor. Aaa o islem için su cihazım vardı hemen bulup islemi yapalim. Bunu komik bulmaya başladım

Devam ediyorum yine de arada guzel şeyler çıkıyor

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Kontrol olmamasi teziniz mantikli geldi bana da... Aslinda pek de bilmiyorum. Kriptolardaki asiri dalgalanmalara müdahale edebilecek veya eden büyük ve üst bir kurul var mı dünyada?

Bunun dışında günden güne kripto sayısının artması kriptolar da işlem yapanı olumsuz etkilemez, hatta çeşit sağlar, güzel bile olur... Bir iki ay öncesine göre kıyasla bitcoin da daha az get var bu aralar. Beklediğimden daha da hızlı oturuyor. Altından çıkan yatırımcının nereye gittiği belli oldu. Bir gün evet bunun fişini çekerlerse, ve eğer buna dur diyen bir makam olmazsa dünyanın çivisi çıkar

Selamlar

Evet çivi konusunda hemfikiriz

Arkadaşımın online Baby Shower partisine katılacam simdi.

Dünyanın çivisi çıkmış aslinda. Hersey sanal

Sevgiler

Sayfa 141/243 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •