Sayfa 141/187 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1493 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Amerikan dolarının şubat sonuna kadar gevşemesi lazım, mart başı grafiğini ekleyebilirim. Mart ayından itibaren bir yıllık yükseliş başlatması mümkün görünüyor. Şubat sonu 6,78 seviyesini test etmesini bekliyorum.

2. amerikan borsasının kafamı karıştırmasının sebebi, mayıs sonuna kadar düşmesi ve hazirandan itibaren 2022 şubat sonuna kadar ralli yapması lazım.
    fakat yükseliyor.
    bunu trendin gücü olarak yorumlarım, yükseliş trendi çok güçlü.
    bir yıllık ralil denince de dalgalı piyasayı da görmek gerekiyor. volatilite bu piyasanın olmazsa olmazı.
    bizim yüz endeksimiz için yarın başlayan hafta trendin son haftası.
    sonrası temel analize göre bilanço beklentisi yükselişinin gelmesi gerekiyor.
    İki hafta sonra grafik çalışması yapılabilir verilere kavuşacağımızı tahmin ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Bilanço hareketi beklentisi döneminde düzeltme beklemek bu işin doğasına ters.
    Hesaplanabilirlik yok, tedirginlik ve tereddüt ondan.

20 şubata kadar klasik teknik analiz gösterge ve şablon karar yöntemleriyle yön yukarı diyorum. Hedefleri kalıplara göre hesaplamak gerekecek.
    Bay Jako:niye bilanço döneminde düzeltme olmasın ki.Tarihinde hiç olmadımı demek istiyorsunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    Bay Jako:niye bilanço döneminde düzeltme olmasın ki.Tarihinde hiç olmadımı demek istiyorsunuz.
    En zayıf olasılıktır şimdiki durumda, imkansız değildir. Uzun vadeli düşüş kanalında bilanço beklentisi dönemlerinde piyasa düşse de bu düşme hız keser. şimdi tam tersi bir durum var, güçlü bir yükseliş, hararetli bir boğa piyasası var. beklediğim de çöküş değil orta vadeli bir düzeltme.
    hesaplanabilir veri olmadığı için, yaptığım; bu tahminle sınırlı sayalım, yazı turada yükseliş yönüne torpil yapmaktır. bu torpilin süresi 14 ocak 27 ocak zaman aralığı. Sonrasında düzeltme gelmese de kenara çekilir gelmesini beklerim.

5. Jako bey;lütfen yanlış anlamayın..Bilgimde yoktur teknik konularda.Şimdi endeks nereden baksak düzeltme yapmadan 120.000 lerden(tam emin değilim) 154.000 geldi..İyide sizin dediğiniz olacaksa atıyom hedef 200.000 mi?veya 180.000 mi?Bunun göstergesi tekniği vs yok mu?😊YTD

6. Usd kahve trend 7.16 - 18 altına sarkar ise kırmızı trend 6.85 civarı.

7.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Jako bey;lütfen yanlış anlamayın..Bilgimde yoktur teknik konularda.Şimdi endeks nereden baksak düzeltme yapmadan 120.000 lerden(tam emin değilim) 154.000 geldi..İyide sizin dediğiniz olacaksa atıyom hedef 200.000 mi?veya 180.000 mi?Bunun göstergesi tekniği vs yok mu?��YTD
    benim önceliğim zaman, birincisi bu, ikincisi abd borsa endeksi şu an hedef değerinde. bist için verdiğim grafiklere bakacak olursanız 1.697,67 hedef puanı göreceksiniz. hedef puan bu hafta görülecek olursa, bu da çekilme kararına çalışır. puan hedefi ve zaman hedefi için tarih 14 ocak 2021. bunun grafiklerini verdim. abd korkusuna bu grafiklerde çekimserliğimi yazdım. abd endeksinde korkulan olmadı, aştı, yürüdü gitti.

8. Anladım jako bey;bundan sonrasını hayırlısı diyelim.Sağolasın,teşekkür ederim emeklerin için.YTD

Sayfa 141/187 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •