Sayfa 141/854 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 6825 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

2.  Alıntı Originally Posted by Dardl Yazıyı Oku
    elimde sadece bu veri paketi var
    Olsun caniniz saolsun cok tesekkurler...sn olimpik hizir gibi yetisti...

3. Tekrar ibb ilgili birimden şehir planlamacısı bir beyefendiyle görüştüm. 9000 (90milyonmetrekare)hektarlık ilgili bölgelerde NİP yapıldığı habitat alanına girdiğini belirtti. İmza işi uzayabilir.. Dedi.Askıya çıkması filan bayramdan sonraki günlere uzayacağını söyledi. Sabırla bekleyen Tüm yatırımcılara Selamlar.. Teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by xtsv Yazıyı Oku
    Tekrar ibb ilgili birimden şehir planlamacısı bir beyefendiyle görüştüm. 9000 (90milyonmetrekare)hektarlık ilgili bölgelerde NİP yapıldığı habitat alanına girdiğini belirtti. İmza işi uzayabilir.. Dedi.Askıya çıkması filan bayramdan sonraki günlere uzayacağını söyledi. Sabırla bekleyen Tüm yatırımcılara Selamlar.. Teşekkürler
    Ben de sormuştum geçen gün. 1154 parselin Kamping alanı, hobi bahçesi, kültür merkezi , ticari amaçlı kullanım yeri olarak düzenlenmiş dedi. Burası MİLPA arazi dedi. Size söylenenlere benzer şeyler ilave etti

Alıntı Originally Posted by xtsv Yazıyı Oku
    Tekrar ibb ilgili birimden şehir planlamacısı bir beyefendiyle görüştüm. 9000 (90milyonmetrekare)hektarlık ilgili bölgelerde NİP yapıldığı habitat alanına girdiğini belirtti. İmza işi uzayabilir.. Dedi.Askıya çıkması filan bayramdan sonraki günlere uzayacağını söyledi. Sabırla bekleyen Tüm yatırımcılara Selamlar.. Teşekkürler
    Doğan habitat ın önde gideni ellerinden gelse memlekete çivi çaktırmayacaklar. Bu zamana kadar yeşili koruyalım, ağaç kesildi bilme ne oldu... hükümeti veryansın ettiker.. Şimdi kendileri bu araziyle aynı imtihandan geçiyorlar..
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

6. arazi kalmadı istanbulda. genişleme insan seli , köprüler yollar araziya ulaşmış..başka ne yapacaklar elleri mahkum imara açmaya...
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Ticari üniteden kasıt ne
    Son düzenleme : temel analiz 1; 23-08-2017 saat: 12:46.

8.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    %20 si TİCARİ İŞLETME olacaksa, 400.000 m2 eder....

BU HUSUSDA GÖRÜŞ ALABİLİR MİYİM
    2000 tl metresi etmezmi...800 trilyon yapar..mipaza ordan 550 trilyon kalır..diğer yerler hariç.
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 141/854 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •