Sayfa 142/200 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Vallahi , sağı solu okuyorum tatmin edici bir netlik oluşmadı bende , gezerken bi telegram gurubu keşfettim coin özelinde teknik destek gibi bir şey,,,, geçmişe dönük yazılarını tarayacağım.
    Şimdilik sınırlı platformlarda işlem görmekte...bakacağım fırsat buldukça
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

2. [QUOTE=Jean Valjean;5011147]Arkadaşlar uzatmayalım bence enerjimize yazık ediyoruz . Zaten yazan kaç kişiyiz burada .
    Hayırlı geceler[/QUO

kavga gürültü bizlere yakışmaz. hele hele inwesting deki gibi küfür hakaret yokken. sadece nükteli ve seviyeli yazışıyor, kaysının faydalarını yazıyoruz. Benim için no sıkıntı
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Aynen şirket geçmişte ciddi zararlar yazmış ,, tedbir almaya başlamışlar ama bakalım ne kadar etki edecek . Öz sermayesini daha fazla eritmemesi gerekiyor.

4. 10.000 milyon coini 40 centten piyasaya sürecekler. tuğla bayilerine verecekler. ytd

5. Enteresan bir faaliyet

6.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku

Enteresan bir faaliyet
    Bu güne bu gün Turkiyede coin faaliyeti olan tek şirket Nazarlardan korusun....

7. İnşallah buradan bir hikaye yaratmayı becerebilirler

8.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Bu güne bu gün Turkiyede coin faaliyeti olan tek şirket Nazarlardan korusun....
    he yawww he. Bu koçlar bu sabancılar salak olmalı,bu coin işini akıl edemediler o yüzden holdingleri 17.00 liradan işlem görüyor yazık. helal rıza bu karlı coin işini sen akıl ettin ve şirketin fiyatını 1.17 çıkardın. ne yapıyoruz hep beraber alkışlıyoruz benim kafam yine karıştı. 17.00 mi büyüktü ,yoksa 1.17 miiii büyüktü. keşke biraz kayısı olsaydı...

Sayfa 142/200 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •