Sayfa 142/244 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. napacaklarsa bu kadar ellerinde , amaç yukarı sürüp piyasaya vermek değil mi sonuçta?
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

2. artık sıkıntıdan senaryo üretmeye başladım.
    senaryo 1. 2.60 lardan bizim milyon lotu bu ekibin eline verince ekip sinirlendiki beklemiyorlardı galiba ve aşagıya çektikçe çekerek ellerindeki yüksek maliyetin ortalamasını düşürmeye çalışıyorlar bizim de tekrar mal almamaya çalıştı ki sebebi açıklık oranını artırmak için baktı olmuyor diger ekip kızgın arada alıyor fakat çok istekli degil..
    senaryo 2. milyon lotu eline alanlar bizim e dedilerki madem verdin sen tahtaya bir daha girme biz saldılça salalım yukarıdan sana verelim.
    şahsi senaryolarımdır sadece beni baglar..

3. 2,15 e gelsin abi alsınlar lotlarını benden
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

4. bence onların derdi biz ky ile degil bak takasa bizim gedik zaten patron diger 3-4 kurum şu andaki etkin grup aşagılardada çok mal yok aslında dedim ya bu muhtemel bir bilek güreşi yada başka etkin bir spek bu gruba siz malı çekin aşagıya ucuzlatın bu arada düşen olursa toplayın tahtayı hazırlayın ki tek rakipleri bizim ve gedik olsun
    valla senaryo çok bende bakalım hangisi tutacak...ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by akrep Yazıyı Oku
    bence onların derdi biz ky ile degil bak takasa bizim gedik zaten patron diger 3-4 kurum şu andaki etkin grup aşagılardada çok mal yok aslında dedim ya bu muhtemel bir bilek güreşi yada başka etkin bir spek bu gruba siz malı çekin aşagıya ucuzlatın bu arada düşen olursa toplayın tahtayı hazırlayın ki tek rakipleri bizim ve gedik olsun
    valla senaryo çok bende bakalım hangisi tutacak...ytd..
    Bizim ve gedik dışındaki yazına katılıyorum
    İşbank 1321000
    Garanti 590000
    Vakıf 519000
    Ak. 471000 lot
    Ziraat 371000
    Ykb 315000
    Halk 313000
    Deniz 212000
    Finans 137000 lot
    İşte asıl oyuncular yardımcılar bir kaç kurum da az lotlar var
    Vere bildiğin kadar emmi ytd

6. sayın yavtan zaten çogu aynı ekip kagıdı burdan 2 lere dogru atak yaptırsalar zaten bir çok ky daha dökülür yukarıdaki kurumlardaki tüm lotlar spegin degil senin benim gibi ky lerde var bence bir &10 -15 yaptırsalar muhtemelen çogumuzda gideriz geriye bizim ve gedik kalıyor bunu demek istiyorum..ytd..

7. Şirket yerinde kar kasada iç kaynaklarda nakit var satışa hazır arsa var be stokta daireler var ve bitmiş
    Devremülkler var yani beklenti var kredi yok açığa satış yok bakın vakıf bugün tahta bir kademe alındı mı
    Hemen satış yapıyor kaptırrrrrr gari malları ver zararına alttan alacan ya ytd )

8. çok konuştuk galiba birisi hemen 1.50 ye 15000 lot koydu

Sayfa 142/244 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •