Sayfa 142/689 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bütün malı bir anda boşaltamayacağı için ikinci bir dalga gerekiyor. O dalgada döndü yukarı gidiyor diye gelen alıcıya verecektir..
    Üstad hala aklım almıyor.. dün de demiştim : bu m.ö denen adam elimdekileri 50-60'lı kuruşlardan sattı..0,88 iken çok rahat verebilirdi.. 400 bin lotta 110 bin TL hemen hemen fark ediyor
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

2. Bence bunlar anlastilarsa parayi elden almistis zaten.bekleyip gorcez

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sn legenda1903, 0,50-0,60 arasın da verdiğini ben pek tahmin etmiyorum. Bunu takaslardan mı gördünüz? Ben 0,99 VE 0,88 gibi verdiğini tahmin ediyorum.

4. M.Ö de bizim gibi bu hissede çok uzun zaman bekleyip ciddi zarar edenlerden biri. O da bu hisseden çıkarken kar etmeden çıkmayı düşünmeyecektir. Elin de 1.882,299 adet hisse varken bunları daha yukarıdan satmak için hissenin tekrar yukarı dönmesini bekleyecektir. Cankurtaranlar ile planlı bir hareket ise bu yükselişin devamını beklemek yanlış olmaz. Hisse Geri dönüşte yataya sardı gibi. Bu da insanı umutlandırıyor. Fakat ESEM insanların umutlarını yükselten değil hep yok eden hisse oldu. ytd

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn legenda1903, 0,50-0,60 arasın da verdiğini ben pek tahmin etmiyorum. Bunu takaslardan mı gördünüz? Ben 0,99 VE 0,88 gibi verdiğini tahmin ediyorum.
    Üstad takasları ayrıntılı göremiyorum.. yazılanlardan yola çıkarak bu sonuca vardım..Sn Spiderman 0,99 u gördüğümüz gün "iki gün önce Denizbank'tan 250 bin çıkış olmuş" demişti..muhtemelen 0,61'den verdi, taş çatlasın 0,74 ten verdi 250 bini... hadi diyelim 0,74 ten verdi, ertesi gün 800 bini 0,88 den çok rahat iteleyebilirdi.bir de Pazartesi takaslarında Denizbank'tan çıkış olduğu söylenmişti..perşembe-Cuma-Pazartesi fiyat en 0,50-0,60 küsürlerdeydi..hadi hepsini geçtim bu adam perşembe alım yaptı bunu kap verilerinden gördük... ya da fiyat eşleştirmeye mi çalıştı hesabın birinden satış birinden alış emri vererek bilmiyorum...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku

İntegral menkul benim çıktım düzeltme bitsin girerim

yatırım tavsiyesi değildir
    Desenat paylaşmıştı..Denizbank'tan kayda değer bir çıkış Yok..0,99 u görüp 0,88 ile kapanan gün..

7. Netice itibarı 420 bin lot Deniz den çıkış olduğu kesin. Satışın devamı gelmediğine göre bu fiyatlar onları tatmin etmiyor. Tabii biz deniz deki tüm malların onların olduğunu düşünerek yorum yapıyoruz. Bu harekette Deniz yatırım satışta ilk sırada. Buda bizim çok yanlış düşünmediğimizi gösteriyor.

Yarın 67 ve üstü kapatabilir...Diyorum... 😕Birgün aşağı,bir gün yukarı...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 142/689 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •