Sayfa 142/269 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. 3 nisan günlerden
    Bekliyoruz değerlemeyi adil olanından,bekliyor bazıları ayrılma hakkını,bekliyoruz asilinden değişim oranlarını,
    Hala bekliyoruz,sorun yok bekleme için,hakkı verilsinde bekleriz,en az pd dd sinden değerleyin en az ama.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Denilen ne ki tersi cikmis. Degerleme fiyatlari mi ortaya cikti haberimiz yok. Burda ben su fiyata gelecek diye ongorude bulunani gormedim. Firmayi anlatmak mi ongoru. Her zaman senin gibi birileri gelip satasir. Bi bitmediniz derler ya. Hakkaten bitmiyorsunuz.
     Alıntı Originally Posted by SihamıKaza Yazıyı Oku
    adam ne dese tersi çıktı :D satmayan bekleyen sessiz bi tayfa var yıllar gecsede
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. TRKCM - Trakya Cam

adam ne dese tersi çıktı :D satmayan bekleyen sessiz bi tayfa var yıllar gecsede
    Ciddimisin,gözümsün.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Ciddimisin,gözümsün.

bak sen uzaklaşınca hisse yukseldi gözümsün bunlara uyma forumdan uzak dur sen yazınca duşuyor bu hisse

5.  Alıntı Originally Posted by SihamıKaza Yazıyı Oku
    bak sen uzaklaşınca hisse yukseldi gözümsün bunlara uyma forumdan uzak dur sen yazınca duşuyor bu hisse
    Öpüyorum dedim ya,
    Gözümsün dedim ya,
    Daha ne diyim,
    Trakyayı ben düşürdüm benmi çıkarttım,fiziki değil elbet,
    Yazılanlarla düşüyor ve çıkıyormu yani,
    Bu düşüncelerden kurtul.

6.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Denilen ne ki tersi cikmis. Degerleme fiyatlari mi ortaya cikti haberimiz yok. Burda ben su fiyata gelecek diye ongorude bulunani gormedim. Firmayi anlatmak mi ongoru. Her zaman senin gibi birileri gelip satasir. Bi bitmediniz derler ya. Hakkaten bitmiyorsunuz.

ben gördüm foruma geri geri dön okursun beklentisi yüksek olanlar çok ve bende öyleyim 2 yıldır bekliyorum ve beklicem ama kısmet müneccim değilimki bileyim hisseye ne olucak dünyada virüs var ne olacağımız belli değil herşey olabilir arkadaşlar yarın hissemiz tavan yada taban yapsa şaşırmam siz siz olun gaza gelmeyin aklınızı kullanın kimse hisse ne yöne gidicek bilemez bursan kimseden faydalanacak bi durumda yok çok bilenler yazdıkça hisse düştü

7.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Öpüyorum dedim ya,
    Gözümsün dedim ya,
    Daha ne diyim,
    Trakyayı ben düşürdüm benmi çıkarttım,fiziki değil elbet,
    Yazılanlarla düşüyor ve çıkıyormu yani,
    Bu düşüncelerden kurtul.

keşke sen düşürsen sen çıkarsan ne yaptın böle yorummu olur sadece öngörülerin tutmuyor demek istedim
    ayrıca birazda bunalmışız evde espirili olmaya çalışıyorum

Neyse tmm. Forumu kisilere satasarak bozmayalim lutfen. Begenmediginiz kisilere ait yorumlari dikkate almazsiniz olur biter.
    ben gördüm foruma geri geri dön okursun beklentisi yüksek olanlar çok ve bende öyleyim 2 yıldır bekliyorum ve beklicem ama kısmet müneccim değilimki bileyim hisseye ne olucak dünyada virüs var ne olacağımız belli değil herşey olabilir arkadaşlar yarın hissemiz tavan yada taban yapsa şaşırmam siz siz olun gaza gelmeyin aklınızı kullanın kimse hisse ne yöne gidicek bilemez bursan kimseden faydalanacak bi durumda yok çok bilenler yazdıkça hisse düştü

Sayfa 142/269 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •