Sayfa 142/993 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 7938 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Unlu durdu yarim saattir
    Ak tarafindan basladi gibi

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sen de evi sattırdın Ereğli aldırdın diye bana ah etmiştin ama benim böyle bir yönlendirmem olmadığını biliyorsun.... Yine de üzülüp senle temasa geçmeye çalışmıştım özelden dönmedin bile....

Neyse, kaç lira idi hatırlamıyorum, Mathias'a ne yapacağız diye sordum ford'ta zarardayım, o da, bana mı sordun hahaha, babasına aldırmış hahaha, böyle mi karar veriyorsun yatırıma hahaha, tarzında cevap verdi. Deseydiki sabret düzelecek garanti veriyorum ve ben de onaylasaydım bu bağışı seve seve yapardım.

Mathias öyle diyince ben kendi kararımı verdim tutalım dedim hisseyi, benim de değil zaten babamda...

Hatta ona geçen dedim, komisyonumu ver 1000 lot Ereğli alayım diye, tavan olsun bakarız dedi...

Yani ortada sanıldığı gibi bir durum yok...

Bu önemli günlerde gereksiz yere sayfayı mesgul etmek istemiyorum cevap vermeyeceğim sonrakilere...
    Forumdaki insanlardan ne garantisi bekliyorsun fedor.Adamsan bağış makbuzunu koyarsın buraya.Yok haha dedi yok huhu dedi çamura battı yan geldi yattı.Olmaz.

Beyefendi birde garanti bekliyor ya..
    Oldu paşam başka bir isteğiniz.Oldu olacak olası zararlarını da kapama sözü verelim.Nasıl?

Senin komisyonun 1000 lot eregl ise rakam büyük demek.Adam gibi bir bağış yapmanı bekliyorum mehmetçik vakfı olur darülaceze olur afad olur kime istersen.

3. Ak dan sabah alan kendisi degilse,bir saatte 3m satis oldu unlu nun devamina eklenebilir

4. Matheus bir derdin varsa Fedorla niye özelden yazmıyorsun adama, forumdakilerin canı burnunda zaten, ha Matheus!

5. ara beni mathias özelden numaramı atıyorum... adamsan ararsın gizliden arama eşit olalım..

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    ara beni mathias özelden numaramı atıyorum...
    Boşuna atmışsın.Bilmediğim etmediğim forumdan neydüğü belirsiz kişileri ben 15 yıldır sahip olduğum özel numaram ile aramam.Sana herkesin içinde açık açık bir söz ediyorum soru soruyorum.Bizde söz herkesin içinde edilir özür de herkesin içinde dilenir.Laf ağızdan tartarak çıkar .

Not. Şimdi numarana baktım.Üzerine whatsapp bile kayıtlı değil gözüküyor.Hayrola?

7. Kaan nerede acaba ya. Onun düşüncelerini de çok merak ediyorum.
    Bilanço sonrası sayın Müzikal yazarsanız çok seviniriz...

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Boşuna atmışsın.Bilmediğim etmediğim forumdan neydüğü belirsiz kişileri ben 15 yıldır sahip olduğum özel numaram ile aramam.Sana herkesin içinde açık açık bir söz ediyorum soru soruyorum.Bizde söz herkesin içinde edilir özür de herkesin içinde dilenir.Laf ağızdan tartarak çıkar .
    Kusura bakma ama iyi misin? Kötü kelime yazmak da istemiyorum yine de kalbin kırılmasın. Kardeşim söz mü vermişim ben senin yüzüsuyu hürmetine bağış yapacağım diye? Yoo hangi söz nereden çıkmış bu 1!
    2, sana numaramı attım adam değilsin dedin Erkek gibi attım, atmasaydın keşke diyorsun Korkma ararsan yemem seni....

Sana kazanırsam vereceğimi vaad ettiğim miktarın ekran görüntüsünü at bağış yapacağım işte asıl sözü veriyorum. Ama öyle bir şey de yok..

Milletin canını sıkmak için gerçekten ayıp ediyorsun, ben de senin gibi birine numaramı vermek istemezdim ama sırf burayı mesgul etme diye verdim... İnsanlar da daha net gördü tabloyu daha cevap vermiyorum. O kadar çekiniyorsan benden gizli numaradan ara açacağım. Derdin benle olsa ararrsın ama insanları huzursuz etmek senin hoşuna gidiyor hiç yakışacak bir şey değil normal bir insana...

Sayfa 142/993 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •