Sayfa 142/276 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2201 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Fasulyeyi arada kaynatmaya değer bile görmüyolar.

2. hergün bir şirket kuruluyor veya ortak olunuyor veya satın alınıyor,ama hisseye yansıyan hiçbir şey yok,ilginç...

Alarko Holding A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından;

Bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet göstermek üzere 10.000.000,00 TL (on milyon Türk Lirası) sermayeli bir anonim şirket kurulmasına ve söz konusu şirkete 10.000.000,00 TL ile iştirak edilmesine karar verildiği daha önce kamuoyuna duyurulmuştu.

Söz konusu şirket,
    "Alarko Dijital Teknoloji Çözümleri Anonim Şirketi'' unvanı ile
    kurulmuştur. Bu husus İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından tescil edilmiş olup 17.01.2024 tarihinde Türkiye Ticaret Sicili
    Gazetesinde ilan edilmiştir .
    Kamuoyuna duyurulur.
    Hayırlı olsun.....
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,328
     Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    hergün bir şirket kuruluyor veya ortak olunuyor veya satın alınıyor,ama hisseye yansıyan hiçbir şey yok,ilginç...
    yansıyan çok şey var belki de...
    Kadirhan öztürkün hesabına göre sanırım bugün de bahsetti ALARKO yaptığı yatırımlar karşılığında elde edeceğini düşündüğü FAVÖK ile ilglili olarak değerinin 7 milyar Euroya çıkması gerektiğini, şayet yatırımlar gerçekleşir ise de daha olumsuz bir senaryo ile bile şirket değerinin 5 milyar Euro olarak değerlenebileceğini ifade etti. şimdiki değerin 1.5 milyar euro olduğu düşünüldüğünde bazı şeylerin neden yansımayacağı ortada...

bu durumda 2026 yılında hisse başına 11.5- 16 EURO fiyat ile karşılaşılacaktır... mesafe kısa ödül büyük bir pislik var deniyor ve baskılandıkça baskılanıyor... benim gibi bazı salak yatırımcılar ise ısrarla bekliyor... her hal ve karda kar müthiş olacak ve bir şekilde kazanan traderlar olacak ise yanılıyoruz, yatırımcılar olacak ise sabrımız deneniyor...

Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

6. alark iki defa u.v. listeme ekledim hisse satış haberinden dolayı çıkarttım ama hala gözüm burada. tekrar eklesemmi kararsız kaldım

7. Seni hisse gibi de ortaklar gibi de yönetim gibi de Tanrı bildiği gibi yapsın. Bizim gelmedi, sizin de iki yalnız bir araya gelmesin.

8. Sene sonuna doğru hissenin toparlanacağını düşünen Özgür bey acaba 2024 yılını mı kastetti ?

Sayfa 142/276 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •