Sayfa 143/244 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akrep Yazıyı Oku
    sayın yavtan zaten çogu aynı ekip kagıdı burdan 2 lere dogru atak yaptırsalar zaten bir çok ky daha dökülür yukarıdaki kurumlardaki tüm lotlar spegin degil senin benim gibi ky lerde var bence bir &10 -15 yaptırsalar muhtemelen çogumuzda gideriz geriye bizim ve gedik kalıyor bunu demek istiyorum..ytd..
    Bizim be gedik iştirak malları onlar anlaşmalı satılır ancak başka türlü olmaz ytd

2. sadece anlamak için soruyorum..2.60 lı fiyatlardan bizim 1000000 lot civarı sattı sanırım bu hissedar satışımı oluyor o zaman..

3.  Alıntı Originally Posted by akrep Yazıyı Oku
    sadece anlamak için soruyorum..2.60 lı fiyatlardan bizim 1000000 lot civarı sattı sanırım bu hissedar satışımı oluyor o zaman..
    İştirak satışı oldu bende 2.50 den portföyü bayağı azalttım aşağı geldikçe ufak ufak topluyorum lakin o malların turşusunu kurmayacaklar sert döner o zaman alım fırsatı vermez kalanları da alıp 3-5 aralığına gider sabrı olan için ytd

4.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    İştirak satışı oldu bende 2.50 den portföyü bayağı azalttım aşağı geldikçe ufak ufak topluyorum lakin o malların turşusunu kurmayacaklar sert döner o zaman alım fırsatı vermez kalanları da alıp 3-5 aralığına gider sabrı olan için ytd
    aynen katılıyorum bende haziran sonuna kadar bu hisseyi satmayacağım.eğer yeni yıla kadar buralarda sürünürse 30.000 lotdaha alacağım.

5. kızsamda bagırsamda bende inatçı bir adamım az az takip ederek yedek nakit bulundurarak alıyorum bir gün bizde tek tuş satış yaparız speklere İNŞAALLAH

6. adamın senedine bak 300000 milyon sermaye var 37.000 zarar var senet tavan oluyo bedelli iptal oldu diye bizim uyuz krgyo nun 66.000 sermaye 15 milyon kar var hala verim diye uraşıyo adınkader olcağına kaderin kader olcak.

7.  Alıntı Originally Posted by zafer41 Yazıyı Oku
    adamın senedine bak 300000 milyon sermaye var 37.000 zarar var senet tavan oluyo bedelli iptal oldu diye bizim uyuz krgyo nun 66.000 sermaye 15 milyon kar var hala verim diye uraşıyo adınkader olcağına kaderin kader olcak.
    Senin dediğin gibi diil kardeş...
    Açıklamalar

Yönetim Kurulunun 29.11.2017 tarihli kararı ile 29.05.2017 tarihli kararı ile satın almayı kararlaştırdığı Euphoria Oteline sahip Legend Hotel Batumi JSC Şirketinin paylarının tamamının satın alınması hususunda satıcı ile yapılan görüşmeler neticesinde satın alma işlemiyle oluşan borcun 250.000.000 .-TL'lik kısmının tahsisli sermaye artırımı ile ödenmesine, tahsisli sermaye artırımında beher payın bedelinin Borsa İstanbul Toptan Satışlar Pazarı kuralları çerçevesinde ve piyasadaki oluşacak fiyattan belirlenmesine, Karar verilmiştir. Kamuoyuna duyururuz. Saygılarımızla.

8.  Alıntı Originally Posted by The imame Yazıyı Oku
    Senin dediğin gibi diil kardeş...
    Açıklamalar

Yönetim Kurulunun 29.11.2017 tarihli kararı ile 29.05.2017 tarihli kararı ile satın almayı kararlaştırdığı Euphoria Oteline sahip Legend Hotel Batumi JSC Şirketinin paylarının tamamının satın alınması hususunda satıcı ile yapılan görüşmeler neticesinde satın alma işlemiyle oluşan borcun 250.000.000 .-TL'lik kısmının tahsisli sermaye artırımı ile ödenmesine, tahsisli sermaye artırımında beher payın bedelinin Borsa İstanbul Toptan Satışlar Pazarı kuralları çerçevesinde ve piyasadaki oluşacak fiyattan belirlenmesine, Karar verilmiştir. Kamuoyuna duyururuz. Saygılarımızla.
    Böyle bir açıklama ne KAP 'ta var nede Şirketin sitesinde ????
    Maksadın yüceliği ,yolun sıkıntısından belli olur. HZ.MEVLANA

Sayfa 143/244 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •