Sayfa 143/1000 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Hiç bir halt olmaz, dıjjj güçlerin oyunu der devam ederler.
    Bir de fetva cikarirlar parasi olmayan parasi olandan çalabilir, memleket bekası için derler, parası olmayanı düşünmeyin, asıl parası olanın işi çok zor
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

2.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    topikteki çoğu kişi benden bilgili arkadaşlar dediğime bakmayın içlerinizde abim olacak yaşta insanlar var hepsine de saygım sonsuz fakat tanımadığım için hitap edemiyorum gereğince kusura bakmayın şimdiden sürekli soru sorup belkide oflatıyor olabilirim sizi fakat şunu çok merak ediyorum amerika yaptırımları uygularsa bu dış borç nasıl çevirilecek çevirilemesse sonuçta hükümet başta kalamaz bu riski nasıl alıyorlar halk açlıktan pahalılıktan kırılır.
    Hiç birşey olmaz, papazda da aynısı oldu. Bir noktada 180 derece dönüyürlar hocam, mühim olan o dönüşü yakalamak işte.
    Şuan doları 8,40 a devalüe etseler DTH larda çözülme zaten 6,50-7,20 lerde çoktan başlar 8,40 larda ciddi çözülme gelse zaten yönetim ihtiyacı olan doları vatandaşdan alır olay kapanır gider.
    Bizim ana sorunumuz değerli TL den dolayı piyasada derin bir resesyon ve işsizlik var adamlar bunu çözmeli ve bunun için ilkin devalüasyon sonrasında ülke battı bitti denilirken bir anda 180 derece dönüş IMF anlaşması ve çıkış gelmeli.
    Şurda ben diyeyim s400 alındıktan sonra çocuklara salıncak yaparlar devalüasyondan sonrada s400 diyeni direkt silivriye atarlar.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    bunu diyen senmisin başkan
    diyom dinleyen yok yahu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Reuters'te çok garip bir haber var.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Tr 5y CDS 495,72 +1.5%
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Reuters'te çok garip bir haber var.
    Fazla spekülatif bir haber paylaşmadım bile .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ben bakmadım okuyalımda garip olsun herşey garip bugünlşerde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 143/1000 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •