Sayfa 144/533 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 4259 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. ÇED süreci ne oldu acaba Yatırımcı Dostlarımız? Bakanlık mı kapatıldı, Ege Gübre mi, yoksa KAP'a giden yollar mı kapandı?

Sahi ne oldu o iş?

Kanuni süreler doldu.

Burada da mı keyfi süreler başladı?

SPK veya diğer kurumlar ne iş yapar?

3-5 lot daha toplarız diye mi dönüyor tüm bu dolaplar?

Hani şu meşhur Atasözü " Sakin bir havada dönen fırıldağın mutlaka bir üfleyeni vardır."

Artık yatırımcı olarak bizler de diyoruz ki açın pencereleri de birazda bize gelsin o esmeyen rüzgar. Belki gemileri sizin limana yanaştırır. Zaten dövizle olan kazancınız katlanır... YTD.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mustafabozkurt Yazıyı Oku
    ÇED süreci ne oldu acaba Yatırımcı Dostlarımız? Bakanlık mı kapatıldı, Ege Gübre mi, yoksa KAP'a giden yollar mı kapandı?

Sahi ne oldu o iş?

Kanuni süreler doldu.

Burada da mı keyfi süreler başladı?

SPK veya diğer kurumlar ne iş yapar?

3-5 lot daha toplarız diye mi dönüyor tüm bu dolaplar?

Hani şu meşhur Atasözü " Sakin bir havada dönen fırıldağın mutlaka bir üfleyeni vardır."

Artık yatırımcı olarak bizler de diyoruz ki açın pencereleri de birazda bize gelsin o esmeyen rüzgar. Belki gemileri sizin limana yanaştırır. Zaten dövizle olan kazancınız katlanır... YTD.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu da nedir bu günkü egede son söz bölgesel basının haberi bir şeyler ters gidiyor sanırım şahsen ben bir şey anlamlandıramadım analizci dostlar analiz yaparsa seviniriz ben haberi buldum yorum sizden

www.egedesonsoz.com › haber › bakanliktan-ege-gubre-karari-antik-kentin-uzerine-miBakanlıktan Ege Gübre kararı! Antik kentin üzerine mi yapıldı?
    Bakanlıktan Ege Gübre kararı! Antik kentin üzerine mi yapıldı? Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıklarını Koruma Yüksek Kurulu Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Ege Gübre
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. https://www.egedesonsoz.com/haber/iz...tirimi/1089367

Burda da nihai onay verildi diyor üste ise antik kentin üstüne yapılmış liman diyor

Kafam karıştı piyasa bunları ya duymadı yada görmezden geliyor hangisi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    https://www.egedesonsoz.com/haber/iz...tirimi/1089367

Burda da nihai onay verildi diyor üste ise antik kentin üstüne yapılmış liman diyor

Kafam karıştı piyasa bunları ya duymadı yada görmezden geliyor hangisi ?

sn federal hocam yukarda kopiledigim haber bu güne ait sizin yazdıgınız aralık ayının gerçekten ne yapmaya çalışırlar anlamış degilim sudilere veya katarlılara verilse hiç bir engel tanımazlar ama bizlere gelince kılı kırk yararlar neden acaba.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. EGGUB - Ege Gübre

Kırmızıda onaylanmış ve ne yapılacağı açık nerdeyse 18 gün olmuş haber çıkalı ilginç

Son düzenleme : FEDERAL03; 17-01-2022 saat: 21:26.

6. Kap a neden gönderiyorlar açıklamayı,hala yeteri kadar lot toplayamadi mi tahtacı mali,belkide bakanlık olumlu diye şirkete bildirdi sonucu,patron aciklamayi yaptırmıyor olabilir mi

7. Benim anlamadığım haber basinda sabah yeralmis. Hisse olumlu yada olumsuz hiç tepki vermedi. Bu haberin bilinmiyor olması düşünülemez, amaç nedir anlamış değilim.. Kaldı ki şirket hiç bir konuda yeterince bilgilendirme yapmıyor. BAgfas in başına geldiği gibi bu şirkete de kötü birşey olsa ,sırf patronları yüzünden kimse ah vah demiyecek.

8. https://www.egedesonsoz.com/haber/ch...p-oldu/1091102

Meclise bile taşınmış ilginç hissede açıklama bile yok ?

Sayfa 144/533 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •