Sayfa 144/312 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2495 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. 4.6 milyon kar. Hayırlı olsun Ytd

2. Hayırlı uğurlu olsun gelen kar.

3. Hayırlı olsun. Kara bir şey diyemem idare eder ama ciro rekor kırmış. Rakamlar SPK bilançosunda netleşecek ama hesaplarıma göre son çeyrek cirosu 25 milyonun üstüne çıkmış. Eğer aynı performansı 2018de gösterirse yıllık ciro 100 milyonu geçer. Kar da 10 milyonun üstü olabilir. Umutlanmaya değer..

4.  Alıntı Originally Posted by ignorant Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Kara bir şey diyemem idare eder ama ciro rekor kırmış. Rakamlar SPK bilançosunda netleşecek ama hesaplarıma göre son çeyrek cirosu 25 milyonun üstüne çıkmış. Eğer aynı performansı 2018de gösterirse yıllık ciro 100 milyonu geçer. Kar da 10 milyonun üstü olabilir. Umutlanmaya değer..
    Aynen katılıyorum

5. İnşallah konsolide bilanço beklentilerim doğrultusunda gelince KAREL de olduğum gibi DİTAŞ tada ortak olacağım.. Ditaşın geleceğine benim gibi yatırım yapan yada yapmayı düşünen arkadaşlar, bu gelen bilanço filmin fragmanı.. Esas film 2018 1 .çeyrek bilanço açıklandığında başlayacak..

6.  Alıntı Originally Posted by ignorant Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Kara bir şey diyemem idare eder ama ciro rekor kırmış. Rakamlar SPK bilançosunda netleşecek ama hesaplarıma göre son çeyrek cirosu 25 milyonun üstüne çıkmış. Eğer aynı performansı 2018de gösterirse yıllık ciro 100 milyonu geçer. Kar da 10 milyonun üstü olabilir. Umutlanmaya değer..
    birde kambiyo karı 8,,6 milyon diyor.sadece kur farkından bukadar kar varken 4,6 milyon kar az değilmi.bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

7. DITAS - Ditaş Doğan

Faaliyet karı 8 milyon kısa vadeli borçlara gitmiş. Kur farkından kaynaklanan gelir ve giderden +5.7 milyon yazmış. Bunun 1 milyonu olağan dışı gidere gitmiş. Geriye 4.6 milyon kâr kalmış.Ama gözüken en önemli şey ciro ve faaliyet karı çünkü geçen sene brüt kar pazarlama ve yönetim giderleri ile arge giderlerine yetmemiş faaliyet karı -785 bin imiş. Borçta zarar olarak yazmış. Şimdi brüt kar pazarlama, yönetim giderleri ile arge giderini karşılayıp 8 milyon faaliyet kârı kalmış. Bununla da borç ödenmiş, Kur farkı geliri de Ditaş ın kârı olarak kalmış.

8. Kar olması iyi ama yine kitabına uydurmuşlar gizleyebildikleri ancak bu kadar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 144/312 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •